Bakov – DBSK 3:3 (2:1)
Dolnobousovský útočník Michal Šolc svůj slabý pokus ani nesledoval do konce, stejně jako ostatní se otočil, aby zachytil očekávanou rozehrávku domácího gólmana. Jenže míč s razancí, jakou střílejí tatínci na své ratolesti předškolního věku, Loudovi vyklouzl pod rukou za čáru. Neuvěřitelný gól přinesl Bousovu na začátku druhé půle vyrovnání na 2:2 a zatímco Šolc slavil s výrazem výherce jackpotu, nešťastný brankář ležel ještě při výkopu s hlavou zabořenou v trávě.
Za vyrovnání dvougólového manka hosté nikomu jinému nevděčili: už těsně před přestávkou vyrazil Louda před sebe Kasalovu střelu a pak zbytečně sťal dorážejícího Šolce, který by na míč stejně nedosáhl. Z penalty trestal Tomíček.
Bakov přitom začal derby skvěle, ve 4. minutě si Vaněk na levém křídle odstavil Poláka a jemným dloubáčkem přehodil Stránského na bližší tyči. V dalších šancích bakovský Zahrádka a v obzvláště vyložené bousovský Hrdý nepropálili brankáře. Ve 34. minutě zato vyřešil závar po rohovém kopu z metru rezolutně Zajíček – 2:0.
V závěru se oba celky snažily strhnout výhru pro sebe, ale touha se většinou nepotkávala s dovedností. Až na jednu výjimku: V 71. minutě nádherně trefil přímý kop Zajíček a Bakov znovu vedl. Jenže střídající Špringer pak zazdil sólo, Smetana hlavičkoval zblízka přímo do brankáře a za neproměněné možnosti přišel trest. Dvougólový Zajíček zaháčkoval za kotník Tomíčka a i druhou penaltu Bousov proměnil Hrdým. Body se rozdělily, zato spokojenost s výsledkem byla jen na straně hostů.
Branky: 34. a 71. Zajíček, 4. Vaněk – 43. Tomíček, 51. Šolc, 79. Hrdý. Rozhodčí: Joglová. ŽK: 4:3. Diváci: 168. Střely na bránu: 6:7.
Bakov: T. Louda – Smetana, Zajíček, Sedláček (69. D. Zahrádka), Bláha – Kendík, Frelich (59. Hammer), Kvapil, T. Zahrádka, Vaněk – M. Louda (73. Špringer).
Bousov: Stránský – Polák, Zahrada, Bíšek, Vacek – Kasal, Hrdý, Merva, Stejskal (86. Kubeček) – Šolc, Tomíček. 

Byšice – Kněžmost 2:0 (1:0)
Branky: vlastní, Svačina.

Řepín – Pěčice 2:2 (1:1)
Branky: Kraus, Novák – Valenta, Gregor.

KAREL JEDLIČKA