Klíčany – DBSK 6:0 (3:0)
Na hřišti adepta postupu neměli fotbalisté Bousova nárok a jen dvě nastřelené tyče je uchránily od přídělu shodného s číslem ústecké dálnice D8, k níž klíčanské hřiště přiléhá.
Na časomíře od začátku sváděly těsný souboj ukazatele skóre a minut. Než se hosté rozkoukali, přistál v jejich síti úchvatný „Poborského dloubák" v podání exligisty Radka Šelichy. Vzápětí Bíšek po rohu nechtěně namazal domácímu Hájkovi před prázdnou bránu a bylo to 2:0. V 18. minutě zakončil smrtící brejk gólem Javůrek. Dvakrát během chvilky zvonila bousovská levá tyč. Přízemní střelou ji trefil Malík a po rohu napálil zblízka stejné místo Javůrek. „Soupeř nás do ničeho nepustil, hrál výborně, z prvních pěti střel dal tři góly a dvě tyče. Druhý poločas se už dohrával jen z povinnosti," uznal trenér Bousova Luděk Holub.
Klíčanský koncert přehlušoval i rámus z projíždějících kamiónů, naštěstí pro hosty se domácí často místo střelby snažili prokombinovat až do prázdné brány. V 52. minutě se to povedlo Předotovi, který obešel tři hráče a předložil Hájkovi. Smolaře Bíška pak trefil před bránou do zad spoluhráč Kubeček, čímž namazal na další gól zadarmo Šelichovi. Celou várku šancí ještě domácí zahodili a Šelichovo repete lobu z dálky vystihl brankář Machač.
Domácím chyběli kvůli trestu a zraněním všichni brankáři, rukavice tedy oblékl hráč z pole Jurčík, což nijak nevadilo. Poprvé musel zasahovat až za stavu 5:0. Vyrážel Klímovu hlavičku a krátce nato se postavil do cesty Tomečkově ráně z úhlu. Po Hájkově centru dal z malého vápna výsledku podobu „karlovarské" dálnice D6 dorostenec Čečetka. „Klíčanům můžu jedině pogratulovat k zaslouženému vítězství a popřát postup," dodal Luděk Holub.
Branky: 2. a 60. Šelicha, 4. a 52. Hájek, 18. Javůrek, 78. Čečetka. Rozhodčí: Žaba. ŽK: Krimlák, Malík – Kubeček. Diváci: 72. Střely na bránu: 10:2. Rohy: 7:3.
Bousov: Machač – Zahrada, Bíšek, Kubeček, Novák – Tomíček, Merva (63. Havel), Koštíř, Kasal, Šolc (32. Hrdý) – O. Klíma.

Lužec – Pěčice 4:1 (0:1)
Branky: 76. a 85. Tauchman, 62. Peroutka, 65. Uher – 43. O. Novák. Rozhodčí: Asník. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Pěčice: Dufek – Tůma, O. Novák, Jonáš, Bůžek (72. Valenta) – Král, Beran, Hubač, V. Novák – Kiceluk, M. Lukeš.

Kosmonosy – Ovčáry 2:1 (0:0)
Branky: 50. a 88. Flachbart – 47. Studený. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 1:4. ČK: 49. Ondrák (O). Diváci: 80.
Kosmonosy: Michal Hošťálek – Michalec, Mir. Hošťálek, Kraus (46. Bažant), Žižka, Šimáček, Keszeg (65. Miškovský), Flachbart, Kozma (80. Řehák), Siřínek, Šulc (65. Hančar).

Bakov – Stará Boleslav 4:0 (0:0)
Branka: 47. a 69. Špringer, 72. Hammer, 79. T. Vitmajer. Rozhodčí: Kocourek. ŽK: 0:0. Diváci: 70.
Bakov: T. Louda – Bláha, Kamenický, Pilz, Resl ml. – Kendík, Špringer, Brož (78. T. Vitmajer), Frelich – P. Vitmajer (Vávra), Hammer.