Dobrovice – Louňovice 2:0 (0:0)

Dobrovičtí nastoupili oproti minulému týdnu bez Zbončáka a bez tvůrce hry Gáby, který je se sedmi žlutými kartami ohrožen dvouzápasovým trestem a trenér ho patrně šetří na nadcházející náročné zápasy s Libiší a především s Českým Brodem.
Louňovická betonovací taktika dlouho zabírala a snad i pro změny v záloze se nedařilo projít přes zahuštěný prostor před dobývanou bránou.
Exekutor rohových kopů Patočka poslal míč do vápna, odkud jej Miškovský hlavou uklidil ke vzdálenější tyči. Fanouškům, ale i hráčům se notně ulevilo a v 71. minutě přidali pojistku. Miškovský se neunáhlil s rozehrávkou, předal míč Ansumovi, ten se obratně probil až před brankáře, neprostřelil jej, ale odražený míč našel Čecha, který z úhlu trefil prázdnou bránu. Výsledkem 2:0 potom celý zápas i skončil.
Dobrovičtí se tak na jeden den posunuli na první místo před Kutnou Horu, která se však nedělní výhrou nad Mnichovohradišťským SK vrátila do čela.
Branky: 60. Miškovský, 71. Čech.
Dobrovice: Bartoš – Tuma (77. Bým), Mrvík, Vladyka, Pečínka – Kořínek (59. Zbončák), Čech, Patočka, Jiránek (46. Hnízdo) – Ansuma, D. Miškovský.

Kutná Hora – MSK 3:2 (0:1)

Hráči Mnichova Hradiště mají neuvěřitelnou smůlu. V zápase s vedoucí Kutnou Horou, dvakrát vedli, pak sahali po remíze, ale opět inkasovali gól v poslední minutě.
Branky: Branky: Růžička, Auer, Vodička – Bajer, Klain.

Čáslav B – Benátky 2:0 (1:0)

Ve 25. kole krajského přeboru přivítali v sobotním záchranářském souboji fotbalisté Čáslavi B celek Benátek nad Jizerou. Ačkoliv byli hosté v prvním poločase fotbalovější, tři body si připsali domácí.
Branky: 39. Mojdl, 75. Špičák.

STANISLAV CHMELA, JAROSLAV BÍLEK