Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Dobrovice nasadila na rozstřel penaltového mága

Dobrovice - Zajímavý taktický prvek, známý spíše z hokeje, použili v ČFL dobrovičtí fotbalisté proti Jiskře Domažlice. V nastaveném čase trenér Hejno stáhl ze hřiště brankáře Bartoše a do brány si stoupl Jiří Havránek. Stihl stáhnout ze vzduchu jeden centr, ale to hlavní přišlo v rozstřelu. Ze čtyř domažlických střelců ho překonal jen jediný a neomylní domácí penalty potřetí v řadě ovládli.

18.4.2017

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

Dobrovice – Domažlice 1:1 (1:1), na penalty 3:1

V průměrném zápase padly góly rychle po sobě. Novákovu polovysokou přihrávku sklepl ve 21. minutě Eliáš pro rozběhnutého Marka Volfa, jehož střílený centr hostující brankář podcenil a jen ho na bližší tyči ztečoval do sítě – čtrnáctý letošní zářez pro dobrovickou hvězdu.

Radost domácím vydržela jen pět minut, Mrázův nákop z vlastní půlky přebral muž s „afrem“ na hlavě Ruml, jeho centr se smolně odrazil od Lukášovy paty přímo k Miroslavu Špírkovi, který z 10 metrů napnul síť.

Defenzívy pouštěly střelce k zakončení jen zřídka. Už ve 4. minutě vychytal Bartoš Bezdičkův kontr, jindy Chodové neseřídili mušku. Nepokrytý Mráz po rohu hlavičkoval těsně nad a do stejných míst pálil i po přestávce zblízka Braun.

Centimetry chyběly také hlavičce domácího Djordjeviće po Vajglově centru a v závěru křížné střele Volfa, jehož po čáře uvolnil Bernát. Brankáře Švihoříka přinutil k zákroku jen výstavní střelou do šibenice z 22 metrů Eliáš.

Jiskra ze dvou výjezdů na Mladoboleslavsko během pěti dnů přivezla zpět na Chodsko jen bodík.

Branky: 21. Volf, RP Golovko – 26. Špírek. Rozhodčí: Janoch. ŽK: Bartoš, Routek, Volf – Boček. Diváků: 260. Střely na bránu: 2:3. Rohy: 4:2.
Dobrovice: Bartoš (90.+1 Havránek) – Novák, Lukáš, Routek, Tvaroha – Eliáš (78. Golovko), Žaloudek, Osvald (89. Strnad), Vajgl (70. Bernát) – Volf, Djordjević.

Karel Jedlička

#clanek|3216984#

18.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
Hudební legenda J.A.R. v Litomyšli

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

KRIMI MIX: Zloději zvyšují aktivitu

KRÁTCE: Karoq jde do prodeje

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Mladá Boleslav - Už jen pár hodin zbývá, než se zvedne opona na Velké scéně Městského divadla Mladá Boleslav. V pátek začne od 19 hodin očekávaná premiéra hry Deburau, kterou režíruje Pavel Khek, dramaturgii má na starosti Lenka Smrčková.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

OBRAZEM: Harlej po dvou letech vyprodal Lucernu

Praha / Mnichovo Hradiště - V rámci svého podzimního turné se hudební skupina Harlej po dvou letech opět vrátila do pražské Lucerny, tentokrát s podporou Symfonického sdružení pod vedením Oty Balage. A jak to vše dopadlo? Lucerna byla vyprodána a dva a půl tisíce svých fanoušků dostal Harlej do patřičného varu. V kapele Harlej jsou letitými členy dva Mnichovohradišťáci - bubeník Libor Fanta a basový kytarista Martin Kolínský.