Rejšice – FC Mělník 8:1 (5:0)

Rejšice již počtvrté na jaře svého soupeře deklasovaly. Tentokrát navzdory namoklému terénu.
Hosté zlobili pouze na začátku, hlavně pohyblivý Žaba. Kanonádu načal Menčík. V prvním úniku v úvodní minutě ještě ztratil kontrolu nad míčem, ale po vysunutí Kučerou si s vyběhnuvším brankářem poradil. Zvláště druhá branka byla výstavní. Tvaroh vyhodil míč na Dufka, který potáhl podél pravé lajny a jeho centr na zadní tyči v letu plavmo uklidil Menčík hlavou do sítě.
Další zářezy na pažbě přidal Falta. Zpracoval centr Karely na velkém vápně, pro svoji střelu vyraženou brankářem si došel a hlavou jej přehodil. To už se gólostroj Rejšic točil na plné obrátky. Gólman Zavadil zachránil Mělník, když se před něj dostal Bělík, který obešel dva mělnické „kužely" kličkou vlevo a vpravo, a jeho střelu vykopl nad břevno.
V permanenci byl Zavadil i při Hermanově vyražené střele, kterou Falta usměrnil po zemi k tyči na 4:0. Pak si Bělík narazil s Kučerou a zakulatil tak poločasový výsledek.
Ani po přestávce neměly Rejšice slitování. Rozehrály domluvený rohový kop a Kopecký hlavou zavěsil. Gól si chtěl dát každý, a tak se v obraně občas otevřela okénka. Dvakrát se objevil před Tvarohem sám Gabčo. Poprvé domácí gólman ještě udržel naději na nulu na svém kontě, ale druhý pokus po narážečce už matador hostí odrazem od zadní tyče proměnil. Pak se do koncovky, po dvou asistencích, dostal i sám Kučera. Nejprve mu hlavičku vyrazil notně promáchaný brankář, následně i dorážku skluzem, pak však Kučera rutinérsky proměnil svůj samostatný nájezd blafákem do bekhendu. Vzápětí Herman, kterému asi nebylo souzeno skórovat, raději místo střely předložil na zlatém podnose Malíkovi, který zatloukl do prázdné branky poslední hřebík.
Rejšická banda tak dala noblesní dárek svému trenérovi k narozeninám. Oslavy odstartovala děkovačkou namlsaným divákům.
Branky: 8. a 21. Menčík, 24. a 36. Falta, 39. Bělík, 47. Kopecký, 75. Kučera, 76. Malík – 56. Gabčo. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 0:0. Rohy: 10:0. Střely na branku: 14:3.
Rejšice: Tvaroh – Dufek, Kopecký, Nastoupil, Karela (61. Mareš) – Falta (72. Malík), Putorík (61. Váňa), Kučera, Bělík – Herman, Menčík.
Mělník: Zavadil – Moravec (46. Kasal), Jiskra, Zejda, Vernek J. – Elogeli, Jonák, Gabčo, Chorvát – Žaba, Vernek M. (71. Douděra). 

DBSK – Milovice 3:1 (1:1)

Branky: Kubeček, Merva, Vynikal – Magada.

Pšovka Mělník - FK Dobrovice B 2:0

JOSEF PLUHAŘ