Postup, sestup i střed tabulky. To je bilance celků z Mladoboleslavska v nejvyšší krajské soutěži. Fotbalisté Dobrovice si ke středečnímu zisku středočeského poháru mohou přidat druhé místo v dlouhodobé soutěži a po dvou letech slaví postup do divize. Za vítěznou Kutnou Horou zaostali o pouhý jeden bod.
Mnichovohradišťský SK se po jedné sezoně v přeboru vrací o patro níže. Fotbalisté Benátek nakonec urvali místo dvanácté.

Tn. Rakovník – Dobrovice
0:3 (0:1)

Dobrovice přijela už s nápisy postupu na tričku a ukázala, jak silným a fotbalovým soupeřem je. Pro domácí může být svým způsobem výsledek ještě přijatelný.
Dvacet minut Rakovník držel s Dobrovicí krok, dokonce ukázal střeleckou potenci Kudela, ale gólman hostí zasáhl dobře. Když ani druhá šance domácích, ve které byl Bethel, neskončila gólem, začala se hra přelévat víc a víc k Zachově brance.
Poločasové skóre časoměřiči přemačkávali jen jednou, když se ve 24. minutě trefil z přímáku přes zeď Patočka.
Než se odešlo do kabin, musel hřiště opustit pro zranění v nešetrném souboji J. Konopásek.
Druhá část se dohrála v tlaku hostů, kteří přidali dvě branky. Tu poslední vsítil Ansuma Musa, který se stal králem střelců krajského přeboru. Tatran už jen bránil, aby skončil zápas „pouze" 0:3.
Branky: Patočka, Ansuma, Vladyka. Rozhodčí: Košťálek. Diváci: 100.

MSK – Dobřichovice
4:1 (2:1)

Branky: Jíra 3, Lukeš – Vořechovský. Rozhodčí:  Novotný. Diváci: 120.

Louňovice – Benátky
4:2 (2:0)

Branky: Böhm 2, Sirový, Boev – Škarecký, M. Korec. Rozhodčí: Hocek. Diváci: 70.