V prvním poločase ještě dění na hřišti debaklu papírově silnějšího celku až tolik nenasvědčovalo. Hosté se dostali do vedení proměněnou penaltou. Výrazněji odskočili až po změně stran poté, co soupeř ze svých šancí vyšel zcela naprázdno.

Prvního přemožitele druhé části letní přípravy naopak na třetí pokus našli divizní fotbalisté Benátek. Macek sice gólem těsně před poločasovou pauzou srovnal v duelu s Újezdem Praha 4 účty na 1:1, po změně stran ale hýbal výsledkem pouze přední tým nejvyšší soutěže v metropoli. Po vlastenci Sudka a zásahu Běhounka odjížděl s výhrou 3:1.

Před atraktivním domácím turnajem, na kterém 8. srpna startují ještě Horky, rezerva Mladé Boleslavi a Dobrovice, stihnou Benátečtí duely s Novým Bydžovem a Admirou Praha. „Cukrovarníci“ se nadcházející sobotu představí na půdě B-třídní Staré Boleslavi.