Čejetice – Dobrovice 0:4

Na umělé trávě mladoboleslavské Pastelky zvítězila exdivizní Dobrovice vysoko nad posledním týmem 1.A třídy, kterému navíc ze zdravotních, rodinných i pracovních důvodů chybělo osm hráčů. Favorit také nenastoupil kompletní, ale přesto měl celý zápas jasnou převahu, kterou záhy vyjádřil gólově.

V 8. minutě se uvolnil deset metrů před velkým vápnem Kohout a krátký sprint zakončil křížnou přízemní ranou k tyči. Niklfeldově střele do odraženého míče pak pomohl tečí do protipohybu brankáře Hubáčka čejetický obránce Korec. Dobrovický tlak sílil, po Krouského akci z malého vápna přestřelil Kohout a Hubáček musel čtyřikrát na zem proti tvrdým ranám Dobrovických.

V 69. minutě zvýšil z pokutového kopu Jílek už na 3:0. Vzápětí Kohoutovu střelu vytáhl Dufek na tyč, na druhé straně promrzlý Kraus zmařil nájezd Železného, který předtím obral o míč Tomáška. Skóre uzavřel v závěru dorážkou Niklfeldovy bomby z trestného kopu Vladyka.

„Jsem spokojen, šli jsme za vítězstvím stejně jako si to představuji v mistrácích“, uvedl trenér vítězů Milan Zahrádka.

„Dali jsme příležitost mladíkům z béčka a dorostu a proti velmi silnému soupeři se osvědčili. Nebýt našich hrubých chyb, mohl být výsledek příznivější“, řekl jeho protějšek Radovan Hromádko.

Branky: 8. Kohout, 19. Niklfeld, 69. Jílek z PK, 84. Vladyka.

Diváků: 35. Poločas: 0:2.

Čejetice: Hubáček (46. Dufek) – T. Korec, Kůtek, Vránek, Starý (70. Šebek) – Maška, Vaněk (46. Malák), Kořínek, Nekola – Brož, Železný.

Dobrovice: Kraus – Tomášek, Šulc, Vladyka, Jílek – Jiránek (46. Holub), Čáslava, Niklfeld, Krouský – D. Miškovský, Kohout.