III. TŘÍDA SK. A

DBSK B – Krnsko B 6:2 (1:1)
Zápas ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího brankáře ve 25. minutě. Do poločase ještě hosté krok udrželi, po změně stran už nikoliv.
Branky: Šolc 3, Boček, Švec, Ort – Losík 2. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 0:0. ČK: 0:1. Diváci: 50.

Doubrava – Bakov B 5:2 (1:2)
Domácí mohli ještě v případě výhry pomýšlet na postup, ale to by muselo v neděli Hradiště rupnout na Klášteře. Nestalo se, ale i tak Doubrava potvrdila dobrou formu, a to hlavně tu střeleckou.
Branky: 14. a 65. Bárta, 63. a 49. Odcházel, 47. Šimek – 4. Louda, 45. Mlynka. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Sporting – Jivina 6:3 (5:2)
Hosté přijeli v okleštěné sestavě, čehož domácí dokázali využít. V zápase se kopaly tři penalty – dvě proměnil domácí brankář Bílek, jednou završoval hattrick hostující Antoš.
Branky: Pánek 3, J. Bílek 2, Sedlák – Antoš 3. Rozhodčí: Moc. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Hráč zápasu: Křepelka – Antoš.

Obruby – Nová Ves 6:1
Strašnov – SKP 0:3
Klášter – MSK B 1:8

III. TŘÍDA SK. B

Struhy – Chotětov 3:1 (1:0)
Ve Struhách se hrál bezstarostný fotbal, v němž byli domácí střelecky produktivnější.
Branky: 76. a 77. Volkman, 3. Náhlovský – 84. Vetešník. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Hráč zápasu: Urban – Rusiňák.

Zdětín – Ledce 2:1 (1:1)
Hosté byli ve vyrovnaném zápase fotbalovější, domácí zase bojovnější. A nakonec se pět minut před koncem radoval Zdětín.
Branky: 34. Bůžek, 85. Votruba – 15. Blažek. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Hráč zápasu: Votruba – Blažek.

Bezno – Kochánky 6:0 (5:0)
Domácí měli už před zápasem jistotu návratu do okresního přeboru si před rozlučkou s chutí zastříleli. Hostující Kochánky navíc zápas jaksi vypustili, když do Bezna přijeli pouze s jedenáctkou hráčů, navíc bez brankáře, takže do chytat šel hráč z pole.
Domácí začali s chutí a již v 7. minutě vedli 3:0. Po půlhodině už to bylo za pět a tento stav vydržel až do konce poločasu. Ve 35. minutě měl loženku také hostující Urban, ale brankář Podzimek situaci zvládl. Druhý poločas se už jen dohrával. Domácí prostřídali a hosté také nikam nepospíchali, a tak se diváci spíše nudili. Dočkali se nakonec ještě jednoho gólu, když se prosadil kanonýr Kolařík.
Branky: 5. a 18. J. Novák, 3. Jeřábek, 7. Gruncl, 28. V. Novák, 66. Kolařík. Rozhodčí: Žižka. ŽK: 1:1. Rohy: 8:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: O. Novák – Bahník.
Bezno: Z. Podzimek – M. Kolovratník, Möbius (46. J. Kolovratník), Honzátko, Gruncl – O. Novák (58. M. Podzimek), Šišpela, Jeřábek (85. Macháček), Koníček (46. Grolmus) – Kolařík, V. Novák (68. Stýskal).
Kochánky: Cielecký – Mach, Křivánek, Lehet, Rybín – Cibrik, Pačaj, Bahník, Lasák – Urban, Peška.

Nemyslovice – Jabkenice 2:0
Katusice – Skalsko 2:2
Žerčice – Horky B 3:1