Dlouhá Lhota – Čáslav B 3:2 (2:0)

Fotbalisté Dlouhé Lhoty bojují vždy až do konce. V krajském přeboru si připsali páté vítězství, z toho už potřetí vyhráli gólem z poslední minuty!
Dárek k 38. narozeninám si hned v úvodu dal exsparťan Mynář, jeho tvrdá střela z dálky před dorostencem Cinkem skočila a zapadla do sítě.
Domácí kapitán Šolc hrál netradičně na hrotu, tam založil přihrávkami Limrovi během tří minut dvě nebezpečné akce – v první Limr posunul dále na Mynáře, který přestřelil, pak ale nejlepší střelec Dlouhé Lhoty zakončil z prvního doteku sám – 2:0.
Mladý výběr Čáslavi B moc nehrozil, rána sedla jen Hlouškovi a Binder vyškraboval na roh. Limrovi pak nebyl další gól uznán pro sporný faul na brankáře.
Po přestávce sám proti Cinkovi neuspěl Kořínek, načež následovaly hororové chvilky. V 60. minutě Suk prokličkoval přes celou dlouholhotskou obranu a na zadní tyči uklidil míč do sítě Hloušek – 2:1. Za 8 minut rozhodčí posoudil nevinný kontakt ve vápně jako penaltu, z níž Suk vyrovnal.
Povzbuzení hosté dál tlačili, po překvapivém signálu z trestného kopu nedosáhl na míč před prázdnou bránou ve skluzu Ryšán a tentýž hráč v 83. minutě rozvlnil jen boční síť – naštěstí pro Koubka, jehož minela tutovku umožnila.
Drama přesto vyvrcholilo happy-endem pro domácí. Limrův centr v nastaveném čase uklidil hlavou do sítě obránce Mulač a radost domácích neznala mezí. Neutlumil ji ani pan Košťálek, který avizoval dvě minuty nastavení, ale do píšťalky zadul naposledy až v čase 95:15.

Branky: 10. Mynář, 31. Limr, 90.+2 Mulač – 60. Hloušek, 68. Suk z PK. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: Horák, Krouský, Mulač, Novák, Šolc (všichni DL). Diváci: 95. Střely na bránu: 5:6. Rohy: 2:9.
Dlouhá Lhota: Binder – Mulač, Vizingr, Horák, Koubek – Novák (84. Holánek), Novotný (53. A. Kořínek), Mynář, Krouský (67. Kašík) – P. Šolc, Limr.

Jílové – Benátky 0:5 (0:2)

Benátečtí fotbalisté chytili v závěru podzimní části krajského přeboru formu jako hrom. Potvrdit svoji fazónu, zajížděli na trávník posledního celku do Jílového. Na trávník za Benátky v Jílovém nemohl vyběhnout zraněný stoper František Jakubec, útočník Michal Korec a již delší dobu absentující Josef Novotný. V brance pak opět dostal příležitost Lukáš Jíra a hned od začátku také nastoupil dorostenec Martin Hrdlička.  Z rezervního týmu pak byl povolán do základní sestavy útočník Lukáš Došlý. Nováčkovi z Jílového se zatím vůbec nedaří, na svém kontě má pouhých osm bodů. Jílovští mohou mít snad radost jen ze svého mladého kanonýra, který je věkem ještě dorostenec Matěje Štědroňského (ročník 1995), jenž letos zatížil konta soupeřových gólmanů dvanácti trefami a je druhý v tabulce střelců Krušovice krajského přeboru. Štědroňský však tentokrát střelecky spal. Benátečtí opět ovládli průběh zápasů a domů si odvezli vysokou výhru 5:0.

Branky: 33, 72. a 90. Šimek, 42. a 56. Martin Korec. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Benátky: Jíra – Hrdlička (72. Krýda), Rosenraknz, Karásek, Horák – Jiránek, Smetana, Třasák, Martin Korec – Šimek, Došlý.