Dlouhá Lhota – Dlouhá Lhota si po dvou vyhraných rozstřelech připsala vítězství v základním čase, za které vděčí hlavně brankáři Bejrovi, který hostům chytil tři vyložené šance, a k jeho smůle i velimskému obránci Hrabalovi.

Celek z Kolínska začal nesmírně opatrně a jen čekal na první ránu. Ani domácí ale míč neposlouchal a tak jim hosté museli přispěchat na pomoc. Po půlhodině hry Jansta hrubě chyboval při vyvážení míče, který mu vypíchl Šolc a přihrál Kořínkovi, jehož střelu ještě přizvedl mimo dosah vlastního brankáře Hrabal.

Hosté pak museli přidat, jenže Teslíkův samostatný nájezd ztroskotal na Bejrovi a hned za dvě minuty čtyřicátník ve lhotské bráně vyškrábl zpod břevna i Janstovu povedenou střelu z otočky. Po přestávce smolař dne Hrabal zezadu sejmul Limra a viděl červenou kartu. V přesilovce Mynář dvakrát připravil dobrou pozici Limrovi, ten však v obou případech odkrytou bránu minul. Naopak Šmejkal mohl zajistit Velimi bod, kdyby jeho střelu do vinglu opět nevytěsnil Bejr.

V závěru se ještě diváci dočkali nechtěné humoresky při ohlášeném střídání Horáka Nastoupilem. Zjistilo se totiž, že má v zápise nesprávné číslo dresu a tak se vyčerpaný Horák musel z lavičky vrátit po pár vteřinách na hřiště. Naštěstí kocourkovská epizodka neměla osudné následky a tak si kolečko lhotských fotbalistů mohlo na závěr vítězně zakřičet „Jedna! Gól!"

Horky – Souboj borců od Jizery a od Cidliny vyhráli druzí jmenovaní, i když jednou ukopli míč do Jizery právě oni. Chlapci s čeřenem, vytahující balón z vodního toku, měli rozhodně více práce než brankáři, kteří se do 39. minuty nudili, stejně jako diváci. Pak se radovali domácí. Cepka vysekl brankáři Václavíkovi kličku ven z brány a z takřka nemožného úhlu zasunul. Horky pak musela zvlášť mrzet šance, kterou vzápětí Cepka připravil Kohoutovi. Ten střílel dobře do protipohybu, jenže Václavík dokázal jeho ránu vykopnout. A hned ve 42. minutě Libice vrátila úder. Po rohovém kopu střílel Brabec a míč se odrazil od Lambertova stehna do sítě, aniž by střelec věděl jak.

Druhý poločas probíhal za bezzubého tlaku Horek, které se nedokázaly dostat do žádné šance. Naopak rozhodli hosté, když z Hubáčkova centru napnul síť z voleje zkušený Sosnovský. V 87. minutě ještě z rychlého brejku nabil Brabec libické posile z Luštěnic Lukavcovi, který netrefil.

I. A třída – 3. kolo

Dlouhá Lhota – Velim 1:0 (1:0)
Branky: 31. Kořínek. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 1:1. ČK: 57. Hrabal (V). Diváci: 105. Střely na bránu: 4:3. Rohy: 2:5.
Dl. Lhota: Bejr – O. Zdobinský, Lukáš, Šťastný, Šolc – Koubek (72. L. Zdobinský), Horák, Novotný, Kořínek (65. Nekola) – Limr, Mynář.

Horky – Libice nad Cidlinou 1:2 (1:1)
Branky: 39. Cepka – 42. Lambert, 63. Sosnovský. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:1. Diváci: 138. Střely na bránu: 3:6. Rohy: 1:4.
Horky: A. Malík – Zahálka, Mrvík, Štěch, Císař – Vitiuk, Lukáš, Krajčí, Doležal (62. Fidrich), V. Kohout (77. Cimrman) – Cepka.

Luštěnice – Jedomělice 2:3 (0:2)
Branky: 66. T. Hrdlička, 88. Kopa – 28. Petržílka, 42. Průcha, 48. Janda. Rozhodčí: Velebil. ŽK: Hůlka, Pavlíček, Lasák, Řehák – Průcha, Krivák. Diváci: 80.
Luštěnice: Řezáč – M. Hůlka, Obrázek (46. R. Hrdlička), Pavlíček – J. Hůlka, Holčapek, Lasák (71. Jakubův), Řehák (90. Korec), T. Hrdlička, Kopa – Janek (46. Horák).

Klecany – Dobrovice B 1:4
Branky: 63. Rybecký – 2. Vladyka, 19. Janošík, 37. Březina, 61. Jílek. Rozhodčí: Krejsa. ŽK: 0:0. Diváci: 80.
Dobrovice B: Dědek – Hurda, Vladyka, Bým, Sudek, Váňa (72. Bartoň) – Toman, Březina, Jílek (83. Krejcar), Janošík (87. Herink) – Hruška (65. Stehlík).