Jak hodně vám zatrnulo po inkasované brance?
Musím se přiznat, že hodně. Během celého zápasu jsme soupeře k ničemu nepustili, vzadu jsme to odehráli velmi dobře. A pak nám tam spadne taková náhodná střela, která šla původně stejně asi někam do kopru. Takže to bylo hodně nepříjemné. Naštěstí jsme ale ukázali svoji týmovou sílu a hned jsme na to dokázali odpovědět.

Byl ten zápas hodně podobný utkání se Shamrockem, akorát s tím rozdílem, že jste nedali gól na 2:0?
V prvním poločase jsme ho ale dát mohli. Trefili jsme břevno a měli jsme ještě další gólovky. Škoda, že poločas byl jenom 1:0. 

Nakonec jste zápas vyhráli poměrem 2:1, takže spokojenost?
1:0 by asi bylo lepší, ale my jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát. Je to ale takové ošidné. Pokud chceme pomýšlet na postup, tak by to chtělo vstřelit branku i u nich. Pořád je to jenom poločas. Ale dneska jsme byli lepším týmem, takže to musíme potvrdit v odvetě.

Jaký bude ten zápas v Albánii?
Asi tušíme, co nás tam čeká. Bude to hodně horká půda. Nemyslím si, že oni by najednou hráli nějak jinak. Ale bude to o nás. My budeme chtít být aktivní, nesmíme být zalezlí, abychom je nepustili do kombinační hry, protože když jsou na balonu, tak umí být nebezpeční. Plán je tedy jasný - aktivní hra, dát gól a pak si to pohlídat.