Mládežnické celky FK Mladá Boleslav pokračovaly v mistrovských soutěžích a nevedly si špatně.

Dorostenecká divize – starší
Ml. Boleslav B – Náchod 5:0
V předehrávce potvrdili domácí roli favorita. Hned v úvodu se dvakrát trefil Zahustel a Tvaroha do přestávky zvýšil na 3:0. Po změně stran tempo polevilo, ale domácí ještě přidali branky zásluhou Davida Šťastného a Borovičky.
Liberec B – Ml. Boleslav B 1:1
Utkání dvou předních družstev tabulky mělo velmi dobrou úroveň. Hosté do střetnutí vstoupili lépe dobře kombinovali, ale chyběl brankový efekt.
Nakonec se hosté ujali brankou Tvarohy, ale domácí do poločasu stačili vyrovnat. Boleslav měla ve druhé půli více ze hry, ale branka už nepadla.

Divize dorostu – mladší
Ml. Boleslav B – Náchod 3:0
Domácí dostal do klidu rychlý gól Davida Šťastného a ještě do přestávky se trefil Miler. Ve druhé půli trvalý tlak domácích zúročil znovu Miler.
Liberec B – Ml. Boleslav B 0:1
Utkání jen průměrné úrovně. Hned v úvodu druhé půle šli hosté do vedení Dufkem a v nervózním závěru jednobrankové vedení uhájili.

Liga žáků – starší
Boheminas 1905 – Ml. Boleslav 1:3
Úvod patřil hostům. Po dvou šancích Škréty se boleslavský hráč ve třetí nemýlil a zajistil pro hosty poločasové vedení. Hned po změně stran vstřelil po asistenci Škréty Boček ze sóla druhý gól. Domácí sice snížili, ale Láncz nadvakrát v samotném závěru rozhodl o boleslavské výhře.

Liga žáků – mladší
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav 1:0
Domácí využili hned prvního zaváhání hostující obrany a šli do vedení. Pak měla Boleslav převahu, ale domácí branku obléhala marně. Velkou překážkou jim byl výtečný brankář Bohemians.

Divize žáků – starší
Ml. Boleslav – Pěnčín/Turnov 1:0
V počáteční převaze neproměnili domácí některé stoprocentní šance. Nakonec šla Boleslav do vedení brankou Tvrzníka. I ve druhém poločase měli domácí trvalou převahu, ale branka už nepadla.

Divize žáků – mladší
Ml. Boleslav – Pěnčín/Turnov 7:0
Domácí si otevřeli střelnici. Nejprve Hodač z trestného kopu a dvě branky Tanečka stanovily skóre prvního poločasu. Po změně stran se dvakrát trefili Hodač a Taneček a potvrdili tak vysokou výhru domácích.

Krajský přebor mladších přípravek:
FK MB A – Skalice 3:2 (Prokorát, Kalabis, Peterka), FK MB A – Nový Bor 9:0 (Kalabis 4, Jakubec 2, Novák, Prokorát, Pik), FK MB B – Skalice 2:2 (Musil, Grus), FK MB B – Nový Bor 14:0 (Fábry 5, Somr, Zakonov a Vávra 2, Říha, Grus, Musil).
Ročník narození 2000: FK MB A – Cvikov A 6:0, FK MB A – Cvikov B 5:0, FK MB B – Cvikov A 5:1, FK MB B – Cvikov B 4:0.