Čtyřiadvacet týmů se tradičně porve o nejcennější medaile a poháry, ale také o další krásné ceny v čele s tradičním zájezdem na bundesligové utkání. Začíná se v 7:40 hodin, finálový zápas startuje v 16:40 hodin.

Do Počapel dorazí SK Vyžlovka, FK Týnec nad Sázavou, TJ Sokol Libiš, SK Roztoky, Podlipansko, TJ Drozdov/Union Cerhovice, SK Bystřice, TJ Sokol Chotětov/FC Horky, FK Červené Pečky, SK Kostelec nad Černými lesy, FK Olympie Zdice, SK Velké Přítočno, TJ Sokol Holubice, SK Slovan Poděbrady, AFK Tuchlovice, SK Litavan Bohutín/TJ Sokol Podlesí, SK Vinařice/SK Baník Libušín, TJ Slavoj Choltice, FK Uhlířské Janovice, SK Klášter nad Jizerou, 1.FC Líbeznice, SK Chlumec/SK Hostomice pod Brdy, TJ Dynamo Nelahozeves a TJ Sokol Nespeky

Součástí velkého finálového turnaje jsou také doprovodné soutěže v čele se střelbou na otvor v brance, kde můžete vyhrát zajímavé výhry pro celé družstvo od společnosti Macron (míče, trika).

Zároveň v poledne proběhne charitativní dražba dresů pro tříletou Magdalénku, která jako jediná v ČR trpí ojedinělým genetickým onemocněním, tělíčko neumí rozvádět vápník do buněk v těle, nefungují ruce a nohy. "Chceme této holčičce pomocí dražby dresů a příspěvků pomoci zajistit prostředky, které se budou hodit na její náročnou léčbu. Maminka s Magdalénkou se na turnaj dostaví, takže budou mít možnost vidět, pro koho je tato akce určena," říká jeden z členů pořadatelského týmu Jiří Kabyl.

Na konto Magdalenčina transparentního účtu se už podařilo získat přes 96 tisíc korun a nyní může přitéct zajímavá částka, protože se budou dražit opravdu lukrativní dresy Tomáše Čvančary (Borussia Monchengladbach), Antonína Baráka (Fiorentina), Davida Juráska (Benfika Lisabon - jeho mateřský klub) a Lukáše Červa (Viktoria Plzeň - čerstvý reprezentant), Ondřej Kúdely (Persija Jakarta). Zároveň budou mít u stanoviště pořadatelů kasičku, kam bude možné přispět Magdalénce přímo.

Připravena je také bohatá tombola, kde mohou přítomní vyhrát zajímavé ceny - hlavní výhra je dvoudenní zájezd na Bundesligu pro dvě osoby, ale také třeba auto na elektro pohon na víkend s kartou na dobíjení a k tomu 4 vstupenky na ligu do Hradce Králové.

"Pojďme si udělat milý den, kde si nejen užijeme sportovní výkony na hřišti, ale také podpoříme malou Magdalénku, nejen finančně, ale také morálně její rodiče," dodal Jiří Kabyl.