DBSK – Dobrovice B 3:4 (1:2)

Šlágr podzimu přinesl napínavý závěr, zpočátku ovšem místo souboje o čelo připomínal popravu Bousovských, kteří v první čtvrthodině dvakrát inkasovali a dvakrát je zachránila branková konstrukce.
Už v úvodní minutě hlavičkoval Boško do břevna. Do bousovské brány poprvé zamířil nešťastným skluzem při odvracení Antošova centru domácí obránce Klíma. V 8. minutě Boško přistrčil ve vápně míč Kořínkovi a ten prostřelil Stránského – 0:2. Drtivý úvod dobrovické rezervy vyvrcholil Beranovou střelou do tyče.
Domácí vrátil do zápasu Vacek: ve 32. minutě umístil hlavou trestný kop M. Šolce – 1:2.
Nováček soutěže měl podobně impozantní nástup i do druhého poločasu. Tomášek nejdříve minul prázdnou bránu, v 56. minutě ale po spolupráci náhradníků s Miškovským prostřelil Stránského jesličkami. Stejnou potupu gólmanovi přichystal za 4 minuty po rohu a Černého zpětné hlavičce hrající manažer klubu Čáslava – 1:4.
Zanedlouho ale Kubeček napálil tyč a z ostrého úhlu dorážel znovu Vacek – 2:4. Dobrovičtí střežili náskok, jenže za Sedláčkovu smolně nastřelenou ruku snížil z penalty v 88. minutě Hrdý. Vyrovnat už Bousov nestihl, pouze v nastavení pálil nebezpečně těsně vedle Zahrada.

Branky: 32. a 63. Vacek, 88. Hrdý – 5. vlastní Klíma, 8. Kořínek, 56. Tomášek, 60. Čáslava. Rozhodčí: Sandev. ŽK: 4:3. Diváci: 134. Střely na bránu: 9:6. Rohy: 2:3.
Dolní Bousov: Stránský – Zahrada, Vynikal, Klíma, Dajč – T. Šolc, Hrdý, Kubeček, M. Šolc – Dankiv (78. Chumlen), Vacek.
Dobrovice B: Kortus – Bým, Čáslava, Bouda, Sedláček – Pavlíček (37. Tomášek), Beran (50. J. Miškovský), Černý, F. Kořínek – Antoš, Boško.

Rejšice – Záryby 2:1 (1:0)

Zdálo se, že Rejšice věkově starší tým Záryb pohybující se již několikátou sezonu v sestupových vodách převálcují. Šly také brzy do vedení gólem Falty. Hosté však příkladně bojovali a rvali se o každý míč. A jelikož domácím chyběla kvalita ve zpracování míče a přihrávce, nedostávali se ke kombinaci. Z první půle stojí za zmínku snad jen trestný kop Bělíka, který poslal přes zeď, jen těsně vedle tyče.
Zato Pech ve stejné situaci, stejné pozici, stejným způsobem zavěsil a srovnal tak skóre. Ke všemu v následující minutě Schutz poslal křížnou přihrávkou do vápna Valentina, a nebýt vyběhnuvšího Špotáka, který mu šanci zmařil, mohli jít hosté i do vedení. Rejšice pochopily, že budou muset hodně přidat. Nejprve Kopecký přiťukl ve vápně Rysovi, ale ten jen trefil vybíhajícímu brankaři nohy. Pak Bělík napřáhl z dvaceti metrů, obránce nešťastně změnil směr míče a ten doputoval do odkryté poloviny branky. Vyrovnání nabídl Zárybám nedůrazným odkopem od branky Špoták. Valentin mu jej hned napálil zpátky a od tyče se míč odrazil přes celou bránu ven. Od té chvíle už Rejšice soupeře přehrávaly a vytvořily si i brankové příležitosti. Dufek, Mareš, Bělík ani Rys však neuspěli.

Branky: 13. Falta, 65. Bělík – 47. Pech. Rozhodčí: Leška. ŽK: 2:2.
Rejšice: Špoták – Dufek, Kubín, Putorík, Karela – Malík (58. Kučera), Bělík, Falta (77. Mareš) – Rys, Jon, Kopecký.

Pěčice – Řepín 1:2 (0:1)

Branky: Hubač – Strombach, Paloušek.