Bělá pod Bezdězem – Mnichovohradišťský SK 3:4 (2:2)

Před více než třemi stovkami diváků předváděli fotbalisté přestřelku, v níž zasadili poslední vítěznou ránu fotbalisté Mnichova Hradiště.

Na obou stranách platilo: první roh – první střela – první gól. Nejdříve se trefil v 11. minutě hostující Jíra, za chvilku ale srovnal hlavičkou bělský Tůma. Brankáři si celý poločas skoro nesáhli na míč, největší šance za ně likvidovali spoluhráči – domácí Tůma zablokováním Radačovského, na druhé straně Voleman přehodil Ježka a na čáře zachránil Hradiště Hofman.

Ve 42. minutě poslal Sabol nádherný centr Holickému, který zakončil přesně k tyči – 2:1. Jenže hned po rozehrávce si zpracoval míč na prsou Radačovský a zblízka opět vyrovnal.

Druhý poločas začali důrazněji hosté, Jíra ještě hlavičkoval těsně vedle, ale v 55. minutě se už Lukeš po Radačovského přihrávce otočil s míčem a efektní ranou dostal do vedení znovu hosty – 2:3. Hrdinovu bombu pak Valeš vyrážel na roh.

V 77. minutě si připsal další asistenci Vrabec, jeho trestný kop poslal hlavou do sítě Toman – 3:3. Rozhodnutí padlo po sporné situaci v 83. minutě, kdy domácí marně reklamovali útočný faul. Jírův gól z malého vápna o tyč ovšem platil.

Rozzuření Bělští pak inkasovali v závěru dvě červené karty – za faul na půlící čáře viděl druhou žlutou Tůma a za nesmyslné kopnutí soupeře v přerušené hře se šel o něco dříve sprchovat i Hodovanec.

Branky: 14. Tůma, 42. Holický, 77. Toman – 11. a 83. Jíra, 43. Radačovský, 55. Lukeš. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 2:1. ČK: 85. Tůma, 90.+1 Hodovanec (B). Diváci: 305. Střely na bránu: 4:7. Rohy: 4:5.
Bělá: Valeš – Kühnel, Tůma, Hanibal, Hodovanec – Sabol, Holický (58. Tomíček), Toman, Souček – Vrabec (80. Fischer), Voleman.
Hradiště: Ježek – Bajer, Hofman, S. Bejda, Sameš – Radačovský, Klain (72. Matouš), Hrdina, R. Lakatoš – Jíra, Lukeš (88. Špetlík).