Přibližně tisícovka boleslavských příznivců byla v celkové návštěvnosti přesahující čtrnáct tisíc lidí slyšet po celé utkání. Fotbalisté FK Mladá Boleslav sice na Spartě prohráli, ale fandové v hledišti nikoliv.

Stejného názoru je i generální ředitel boleslavského fotbalového klubu Jaromír Šeterle: „Všem příznivcům boleslavského fotbalu, kteří přijeli v pondělí podpořit své mužstvo proti Spartě, děkuji jménem vedení klubu i mužstva. Byli výtečnými reprezentanty fotbalového klubu i města Mladá Boleslav, neboť fandili slušně a bez vulgárností. Tento fakt ocenili všichni, se kterými jsem se na sparťanské hlavní tribuně i v jejím interiéru potkal. Věřím, že i přes prohru se Spartou zachovají boleslavští fandové fotbalistům přízeň a podpoří je v dalších jarních bojích. Budou to ještě mnohokrát potřebovat.
Žádné ligové mužstvo není lehkým protivníkem a hlasitá divácká podpora se počítá nejen proti Spartě či Slavii, ale třeba i v nejbližší neděli doma proti Příbrami nebo v příštím utkání venku na Kladně.“