III. TŘÍDA SK. A

Jivina – Doubrava 0:0
Tým Doubravy, který přezimoval na druhém místě III. třídy, byl v utkání na Jivině rozhodně favoritem. Hosté to svým způsobem hry i dokazovali, celý zápas měli mírnou převahu, ale střelba byla jejich nepřítelem. Vždyť co zahodili Mikschl, Odcházel, či střídající Vít bylo neskutečné.
Nakonec se hosté přeci jen trefili v 79. minutě, ale gól nebyl správně uznán pro ofsajd. Na druhé straně měli Jivinští asi největší šanci ve 26. minutě, kdy hostující gólman Musil minul malou domů a horko těžko zachraňoval alespoň na roh.
O převaze Doubravy svědčí fakt, první přímá střela na branku hostů šla až ve 41. minutě z kopačky Antoše, a to, že domácí kopali v zápase jediný rohový kop. Opravdu pěkná návštěva 101 platících diváků musela být spokojena s úrovní hry. K vidění byla celá řada zajímavých okamžiků a nakonec i bod za remízu domácí potěšil. Na druhé straně to je ztráta dvou bodů pro hosty v boji o postup do okresního přeboru, což mže v konečném účtování dostihů s rezervou Hradiště mrzet. Start jara však ukázal, že žádný favorit nemá předem nic jasného.

Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:2. Rohy: 1:5. Diváci: 101. Hráč zápasu: Antoš – Odcházel.
Jivina: Šimíček – Nevyhoštěný, Zikmund, Skála, Řechtáček – Holas (88. Dobrovolný), Král, Nagy, Drašnar – Antoš, Vávra (81. Kuntoš).
Doubrava: Musil – Halfar, Kochman, Jeleček, Koťátko – Šrytr, Šelemberk (61. Vít), Puchýř, Mikschl (69. Šimek) – Bárta, Odcházel.

MSK B – Sporting 2:1 (0:1)
Favorit měl s desátým týmem tabulky hodně práce. Vždyť hosté ještě dvacet minut před koncem v Hradišti vedli. Domácí sice měli převahu po celý zápas, ale spasit je dokázal až v závěru dvěma zásahy Černý.
Branky: 73. a 80. Černý – 15. Leskovjan. Rozhodčí: Roth. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: Černý – Leskovjan.

SKP – Klášter 5:4 (3:2)
Domácí vedli po půl hodině hry už 3:0 ale hosté se ještě do poločasu dostali na dostřel. Po vyrovnání poslal domácí znovu do vedení Žahourek, ale v 90. minutě hosté z penalty vyrovnali. Jejich radost však byla předčasná, neboť domácí ještě dokázali z posledního útoku strhnout výhru na svou stranu Zajíčkem. To už oba celky dohrávali o deseti.

Bakov B – DBSK B 3:1
Krnsko B – Obruby 1:1
Nová Ves – Strašnov 2:4

III. TŘÍDA SK. B

Chotětov – Katusice 11:1 (6:1)
Jednoznačný průběh, jednoznačná výhra, vysoké skóre. Hosté podali velmi slabý výkon, čemuž odpovídá i konečné skóre.
Branky: Linek 3, Rusyňák 3, Kern 2, Pečenka 2, Moulis. Rozhodčí: Bohuslav. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Rusyňák – Světlík.

Skalsko – Nemyslovice 4:1 (3:1)
Domácí měli během zápasu stálou převahu a zaslouženě zvítězili.
Branky: L. Koutný 3, P. Flodrman – Pavel Vonášek. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 2:4. Diváci: 90. Hráč zápasu: P. Flodrman – Petr Vonášek.

Jabkenice – Žerčice 1:2 (1:2)
Ve vyrovnaném zápase šťastně zvítězili hosté. Domácí i přes vyloučení nedokázali dosáhnout vyrovnání.
Branky: 45. Havlát – 22. Kredba, 34. Ulah. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:4. ČK: 0:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Janák – Kredba.

Horky B – Zdětín 1:0 (1:0)
Domácí měli ve vyrovnaném střetnutí více šancí, ale i hosté si vypracovali střelecké příležitosti, ale ani jednou nezakončili přesně. Utkání tak rozhodl gól z úvodní minuty zápasu.
Branka: 1. Sekera. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Hráč zápasu: Šedivý – Votruba.

Ledce – Bezno 2:1