Čejetice – Teplýšovice 3:2

Pro oba týmy šlo vzhledem k postavení v tabulce fotbalové I. A třídy o existenční zápas, jehož výsledek mohl poraženého přiblížit velmi blízko sestupovému pásmu.

Čejetice vstoupily do zápasu hodně aktivně s touhou skórovat jako první. To se jim také podařilo, ale gólovou hlavičku nejmenšího hráče na hřišti Kůtka, muži v černém neuznali pro údajný ofsajd.
Verdikty hlavního rozhodčího Hrona v prvním poločase zvedly nejednou domácí diváky z lavičky. Vlna nevole vygradovala deset minut před přestávkou, když nařídil sudí pokutový kop pro hosty za faul Nekoly. Hostující kapitán Ottl pokutový kop, který byl de facto první střelou hostí na branku, bezpečně proměnil.

Do druhého poločasu vystřídal v dresu domácích nevýrazného Brože Marian Dudka a z jeho první akce padl vyrovnávací gól, když jeho střelu doklepl důrazný Kůtek. Dudka hru domácích hodně rozhýbal a hosté měli s jeho pohybem velký problém.
Dudkovi se podařilo jeho výkon korunovat brankou na 2:1 v 64. minutě. Za deset minut dokázal na rozdíl dvou branek zvýšit opět Kůtek, který dorazil Navrátilovu střelu z přímého kopu.

Zdálo se, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Opak byl pravdou. Hosté odpověděli snižující brankou Starosty o dvě minuty později.
V závěru se hosté snažili z tlaku vytěžit vyrovnání, ale jejich snaha končila na výborném Krejčíkovi, kterého paradoxně nejvíc ohrozil naprosto nevinný nákop na branku, který díky zrádnému odrazu domácího bránkáře pěkně vystrašil.

Branky: 48. a 72. Kůtek, 64. Dudka – 35. Ottl (pen.), 74. Starosta. Rozhodčí: Hron. ŽK: Navrátil, Dubský – Mládek, Bartoš. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Čejetice: Krejčík – Hurta, Bartoš, Blažek, Nekola – Dubský (87. Průcha), Navrátil, Kadlec, Maška – Kůtek (82. Ulman), Brož (46. Dudka).

Trenér domácích Pavel Dobeš: „V prvním poločase jsme promarnili velké množství šancí a přišel trest v podobě vedoucí branky soupeře z pokutového kopu. K výkonu rozhodčích se však nechci více vyjadřovat. Ve druhé půlce se nám naštěstí podařilo rychle vyrovnat a poté taky dát branku na 2:1, která byla hodně důležitá. Po našem třetím góle jsme soupeře ještě pustili do hry, ale ten závěr jsme naštěstí zvládli.“