Čejetice – Neratovice 0:2

Čejetice znovu potvrdily v domácím střetnutí fotbalové I. A třídy, proč jsou na chvostu tabulky. Hra bez bojovnosti a fotbalového kumštu nemůže na soupeře stačit.

Čtyři desítky diváků viděly jen fotbalový odvar. Hosté šli brzo do vedení, když v 8. minutě nikým nehlídaný Kudela hlavou otevřel skóre.

Pak se hrálo od šestnáctky k šestnáctce bez výrazných šancí. Jediným nebezpečím byla střela domácího Železného těsně před přestávkou, která však minula cíl.

Domácí pokračovali v bezkrevném výkonu i po přestávce. Potrestal je opět Kudela, který se proklestil pokutovým územím a střelou k tyči zvýšil na 2:0 pro hosty. A protože se až do konce v nezáživném fotbalu pokračovalo, skóre se už nezměnilo.

Branky: 8. a 53. Kudela. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Čejetice: Dufek – Maška, Bartoš, Bičiště (78. Šebek), Nekola – Kučera, Kořínek, Kadlec Dubský – Dudka, Železný (46. Korec). Mužstvo vedl Petr Starý.

Neratovice: Zavadil – Kadlec, Vokáček, Jakub Pajkrt, Stanislav – Nezbeda, Šimáček, Jiří Pajkrt, Drahorád – Doubek (74. Muller), Kudela (80. Hofman). Trenér Jiří Kafka.