Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Čejetice zkolabovaly v závěru

Čejetice/ Čejetické fotbalisty postihl v závěrečné pětiminutovce neuvěřitelný kolaps a ztratili vyhrané utkání.

17.8.2008

Ze zápasu Čechie Čejetice - ChoceradyFoto: Karel Jedlička

Čejetice – Chocerady 4:5

Kdo neviděl, neuvěří! Jestli některý z diváků opustil hřiště pět minut před koncem, byl přesvědčen o třech bodech pro domácí, kteří v pohodě vedli 4:2. Musel pak nevěřícně zírat, že domácí Čechie utkání dokázala ztratit a třikrát inkasovala! Pátou branku dostala už v nastaveném čase přímo z rohu …

Domácí šli do vedení už ve 3. minutě, kdy se prosadil nikým neatakovaný Dudka. Hosté sice dokázali vyrovnat, ale Dudka z penalty za faul na Kadlece opět dostal Čejetice do vedení.

To však nebylo do poločasu vše. Dubský zvýšil vedení na 3:1, ale Očenáš ve 42. minutě hlavou snížil.

Druhý poločas začal náporem Chocerad, ale v 65. minutě domácí Hurta upravil na 4:2. Zdálo se, že domácí tým v klidu dokráčí pro první tři body.

Jenže v závěru zcela zkolabovala obrana domácích. Nejprve hlavou Říčař snížil, minutu nato Svoboda vyrovnal a v nastaveném čase přímo z rohu Očenáš neuvěřitelně zvrátil výsledek. Čejetičtí tak nadále zůstavají v soutěži bez bodu.

Branky: 3. a 14. Dudka, 36. Dubský, 65. Hurta – 42. a 90. + 2 Očenáš, 10. Urbanec, 84. Říčař, 86. Svoboda. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 3:2.

Čejetice: Dufek – Maška, Štěpán, Navrátil, Nekola (59. Rejmon) – Brož, Bartoš, Kadlec, Dubský – Dudka, Železný (54. Hurta). Trenér Radek Hromádko.

Chocerady: Holub – Klír, Říčař, Očenáš, Novák – M. Svoboda, Kuželka (80. Mrázek), Tusijak, S. Svoboda – Urbanec, Mařinec (40. Vycpálek). Trenér Petr Kostelník.

17.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Chomutov - Mladá Boleslav
15

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
145

Zájem o volby: účast je zatím slušná

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.