Kostelní Hlavno – Březno 1:2 (0:0)

Výkon domácího celku byl velkým zklamáním. Dříve štika okresního přeboru se v sobotu představila jako kapr, který čeká na poslední ránu z milosti. Naopak hostující Březno, které pluje v sestupových vodách, se představilo jako tým zarputilých bojovníků.

Hostující tým měl v prvním poločase výraznou převahu, ale střelba, to byla největší slabina jejich hry. Zvláště šance šikovného Měkoty volaly po gólech hodně hlasitě. Rozhodně výkon bojovného Března ostře kontrastoval s mátožným výkonem, jakoby bez zájmů hrajících, domácích.

Do druhého poločasu nastoupilo Hlavno přeci jenom více nabuzeni (zřejmě po „domluvě" od trenéra) a čtvrt hodinu trvala jejich převaha korunovaná vedoucím gólem střídajícího Görtlera. Jenže v 67. minutě  unikl po levé straně Veselý a s za pomoci tyče nedal brankáři Musilovi šanci. To však nebylo stran hostů vše. Ti sice nadále pokračovali v zahazování šancí. Přeci jen se ale ještě jednou trefili a to Nastoupilem v 81. minutě. Březno tak nakonec zaslouženě zvítězilo. Březenští si tímto výsledkem zajistili veledůležité tři body v záchranářském boji. V posledním kole pak bude k vidění možná hodně zajímavý duel Březno – Kropáčova Vrutice.

Branky: 63. Görtler – 67. Veselý, 81. Nastoupil. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Hráč zápasu: Musil – Veselý.
Kostelní Hlavno:  Musil – Hanuš, Srnec (52. Görtler), Hlaváček, M. Němeček – J. Němeček, J. Bůžek, Sůra, Pokorný (82. Žďárský) – Beránek (83. Mikšovský), Toman.
Březno: Sidor – Tichý, Nastoupil, Kojzar, Šťastný – Duška (86. Hájek), Veselý, Hendrych, Kašpar – Krupica, Měkota.