Druhým jarním kolem pokračoval fotbalový okresní přebor.

Akuma – Kosořice 2:0 (1:0)
Domácím se sice dařilo držet míč na kopačkách a kombinovat, ale pouze ke kosořickému vápnu. Hostující defenzíva nezafungovala až v sedmnácté minutě, kdy se na levé straně uvolnil Valenta a jeho přihrávku usměrnil nabíhající Dubský pouze vedle.
Před odchodem do kabin se nakonec měnilo skóre. Kosořický Kučera při odkopu nastřelil pouze Fantu, kterého ve vápně zastavil Štecher. Tomu se míč následně dotkl ruky a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Kamenický s přehledem proměnil a do kabin šli spokojenější domácí.
Než se mohli hráči Kosořic pokusit v úvodu druhého dějství vyrovnat, prohrávali již o dvě branky. Nedorozumění ve středu hřiště využil Vladimír Kohnhäuser, který napřáhl za vápnem a zamířil přesně k tyči.
Branky: 44. Kamenický, 52. V. Kohnhäuser. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 2:1. Diváci: 83. Hráč zápasu: Dubský – Niklfeld. Akuma: Halbich – Nový, Havránek, Kamenický, Bernat – Fanta (78. Gregor), Dubský, V. Kohnhäuser (63. Hlaváček), Výda (83. Houser) – Skramužský, Valenta (63. Vrabec). Kosořice: Kraus – Sedláček, Štecher, Pára, Kučera (63. Batala) – Malík, Adámek, Kraus, Macháč – Niklfeld, Fingerhut (75. Darmoš).

Březno – Kosmonosy 1:4 (1:1)
Začátek pro hosty (0:1), ale domácí stačili ještě do poločasu vyrovnat. Poté měli nástup i do druhého poločasu, ale gól vstřelily Kosmonosy a celý zbytek druhého poločasu se odehrával v jejich režii.
Branky: ? – 60. a 65. Keszeg, 8. Michalec, 75. Šimáček. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 4:0. Diváci: 100. Hráč zápasu: Šťastný – Keszeg.

Kostelní Hlavno – Řepov 1:1 (1:1)
Domácí měli ze začátku zápasu dvě vyložené šance, neproměnili je a hosté šli s ojedinělého útoku do vedení. Domácí však ještě do poločasu stačili vyrovnat. Celý druhý poločas se odehrával v režii Hlavna, které mělo pět vyložených brankových příležitostí, ale nedokázalo je proměnit.
Branky: 30. Hanuš – 25. Scheufler. Rozhodčí: Kohl. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: J. Bůžek – Scheufler.

Předměřice – Krnsko 1:2
Benátky B – Čejetice 1:1
Kropáčova Vrutice – Kněžmost 1:1
Dlouhá Lhota B – Židněves 4:1

AKTUÁLNĚ VŽDY V PONDĚLNÍM TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ BOLESLAVSKÉHO DENÍKU

PETR FENCL, JAN ADÁMEK