Benátky nad Jizerou - V přípravném zápase Kosořic padlo devět branek.

23.2.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Brandýs/Boleslav B – Kosořice 4:5

Oba soupeři dorazili do benáteckého areálu k přípravnému fotbalovému utkání s úzkými kádry, což se však výrazněji projevilo až po změně stran.

Domácí se na začátku utkání několikrát zastřelovali, naopak hosté z první střely otevřeli skóre zásluhou parádní rány Sabola. V desáté minutě domácí srovnali krok akcí středem hřiště, na jejímž konci byl Kovařík.

O pět minut později Kosořičtí předvedli oku lahodící útok na jeden dotek a po Sabolově přihrávce z těžké pozice uspěl Malík. V dalších minutách bylo k vidění mnoho osobních soubojů, ale za zmínku stojí až únik Sabola po Bašusově přihrávce, a tak Kosořice vedly 3:1.

Hosté opět svou chybou umožnili soupeři snížit na rozdíl jediné branky, přečíslení dva na jednoho úspěšně zakončil Bláha. Domácí o pět minut později vyrovnali, když Kosořičtí neuhlídali Kovaříkův náběh. Tentýž hráč ve 45. minutě zahrával pokutový kop, hattrick mu však překazil hbitým zákrokem Dufek.

Druhé dějství nabídlo více nepřesností a v úvodu také méně branek. Až v 61. minutě se do míče opřel z 20 metrů Sabol a krásná střela vymetla šibenici domácího brankáře.

Kosořice se v dalším průběhu bránily a dle možností vyrážely do brejků. V 85. minutě vyslal hostující trenér do útoku rezervního brankáře, který se mu po dvou minutách hry odvděčil další krásnou ranou do šibenice - 3:5.

Domácí v závěru pouze korigovali Kulatkou, a tak si hosté po těsné porážce a remíze připsali první vítězství v přípravě.

Branky: 10. a 33. Kovařík, 29. Bláha, 89. Kulatka - 3., 25. a 61. Sabol, 15. Malík, 87. M. Briestenský. Poločas: 3:3.

Kosořice: Dufek - Grus, Boháček, Bašus, Filip Briestenský - Malík, Tomášek (55. Batala), Sabol, Sedláček - Macháč, Darmoš (85. Martin Briestenský).

JAN ADÁMEK

23.2.2011
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.