I. A TŘÍDA

Ještě že má Dlouhá Lhota v bráně čtyřicátníka Bejra. Zápas, který patřil hostům, vyhráli domácí hlavně díky jeho zákrokům při pěti tutovkách soupeře. Dvěma góly se o obrat po přestávce postaral kapitán Jan Novotný.
Domácí se nedostali v prvním poločase vůbec do hry. Naopak už v 18. minutě mohli prohrávat o tři branky. Novák zakončil rychlou souhru zblízka jen do Bejrovy náruče a vzápětí gólman chytil samostatný nájezd záložníka s osudovým příjmením Chytil. Jménem to ale asi nebylo, stejně za chvilku ztroskotal i Trnka, jemuž Bejr vypíchl míč od kopačky.
Až dvě minuty před přestávkou zúročil převahu Pšovky po rohu vysoký Cemper. Ihned po obrátce mohl do rozhozené obrany skórovat Chytil, ale znovu nevyzrál na Bejra. Po Trnkově křídelním úniku zase překopl bránu zblízka Novák.
Kurs proměňování šancí poskytl Mělnickým zdarma Novotný. V 52. minutě hlavičkoval do sítě Koubkův centr a čtvrthodinu před koncem zpoza vápna přeloboval vysunutého brankáře – 2:1. Procházka si jediný zákrok připsal proti Kořínkově dělovce, to Bejr v 86. minutě ještě vyrazil ránu z úhlu rychlonohého Trnky, který dostal míč za obranu.

Lhota přežila i krátké oslabení po vyloučení Lukáše za druhou žlutou kartu a slaví šťastné vítězství.

Luštěnice doma braly všechny body za výhru nad Červenými Pečkami 2:1. O oba domácí góly se postaral kapitán Petr Pavlíček.

Derby v Horkách musely rozhodnout až penalty. Jako jediný z deseti střelců zaváhal hostující kapitán Jan Vladyka, a bod navíc tak přisoudil Horkám.

I. B TŘÍDA

Dolnobousovský soubor, prořídlý zraněními, podlehl otloukánku I. B třídy, který dosud nebodoval. V Bousově ale Kostelec pozorně bránil a gólem do šatny rozhodl. V 17. minutě Stránský vyrážel na roh sólo Lukáše Temiaka, ve 42. se ale tentýž hráč se štěstím prosadil placírkou z malého vápna po Skopkově centru. Hned po přestávce ještě Stránský vychytal tváří v tvář Skopku.
Bousovští nepředvedli do té doby nic, až když v personální nouzi začali posílat na plac dorostence, zvedl se jejich slabý projev. První zahrozil lobem z dálky Merva – míč přistál na horní síti. Pak Merva narazil Světlíkovi a jeho pěkná rána prosvištěla těsně nad. Mezi tyče pálil až po trestném kopu další z mladíků Jakub Šolc.
Kostelecký brankář Polman hrál skoro libero, často chodil ven z vápna, což mohl potrestat opět Merva, jenže na čáře míč dostihl obránce Chvátal. Na druhé straně pouze po rohu nebezpečně hlavičkoval Karel Temiak.
Polman zmařil po přímočaré akci Světlíka s Kubečkem v 76. minutě obrovskou šanci Kasalovi, jehož zakončení vyškrábl na roh. Vynikalův trestný kop pak vytáhl z šibenice už úplným zázrakem.
Kdyby Bousovští celý zápas odehráli jako poslední čtvrthodinu, asi by těžko odcházeli se sklopenými hlavami.

Ve Staré Boleslavi domácí po dvaceti minutách vedli nad hosty z Pěčic 2:0 a stejný stav vydržel až do konce zápasu.

Bakov si připsal další remízu, tentokrát však už dokázal na penalty zvítězit.

Remizovaly i Kosmonosy – doma překvapivě se Zárybami. Ty vedly po čtvrt hodině na hřišti nováčka 2:1, ve druhém poločase ale zařídil domácím vyrovnání Karel Kozma.

I. A třída – 7. kolo

Dlouhá Lhota – Pšovka Mělník 2:1 (0:1)
Branky: 52. a 75. Novotný – 43. Cemper. Rozhodčí: Šefara. ŽK: Lukáš, Koubek – Chytil. ČK: 90. Lukáš (DL). Diváci: 83. Střely na bránu: 3:8. Rohy: 3:6.
Lhota: Bejr – O. Zdobinský, Šťastný, Lukáš, Šolc – Koubek (79. Pastorek), Horák, Novotný, L. Zdobinský – Kořínek, Nastoupil.

Luštěnice – Červené Pečky 2:1 (1:1)
Branky: 4. a 52. Pavlíček – 38. Svoboda. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: Pavlíček – Svoboda. Diváci: 70.
Luštěnice: Řezáč – M. Hůlka, Holčapek, J. Hůlka (31. R. Hrdlička), Pavlíček, Grus (74. Vocásek), T. Hrdlička, Kopa, Sabol (90. Jakubův), Lasák (80. Horák), Řehák.

Horky – Dobrovice B 2:1 pk (1:0)
Branky: 2. Nádeníček – 48. D. Miškovský. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: Krajčí, Císař – Bým, Vladyka, Toman, Gába, Březina, D. Miškovský.
Horky: A. Malík – Cimrman, Mrvík, Štěch, Zahálka – Lukáš, Krajčí (81. A. Kohout), Císař (67. Vitiuk) – V. Kohout, Nádeníček, Cepka.
Dobrovice B: Bartoš – Bým, Krejcar, Vladyka, Bartoň – Toman, Sadílek, Gába, Březina, Jílek – D. Miškovský.

I. B třída – 5. kolo

Stará Boleslav – Pěčice 2:0 (2:0)
Branka: 6. Novák, 20. Bláha. Rozhodčí: Stádník. ŽK: Novák, Štěpánek, Bláha – Lukeš. Diváci: 80.
Pěčice: Dufek – Tůma, Mulač, P. Košťál (69. Gregor), Heřmanský – D. Košťál (80. Volf), Beran, Hubač, Král – Kiceluk, Lukeš.

Bakov – Neratovice B 2:1 pk (1:0)
Branky: 13. Mlynka – 51. Moravec. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: Smetana, Křepelka – Mráz, Drahorád. Diváci: 120.
Bakov: Majzlan – Smetana (82. Vitmajer), Křepelka (53. Resl ml.), Sedláček, Bláha – Frelich, Kendík (70. M. Louda), Kvapil, Vávra – Mlynka, Vaněk.

Kosmonosy – Záryby 3:2 pk (1:2)
Branky: 6. Keszeg, 54. Kozma – 4. Vytlačil, 15. Valentin. Rozhodčí: Richtár. ŽK: Žižka, Keszeg – Mareček, Urban. Diváci: 80.
Kosmonosy: Splídek – Michalec, Kraus (46. Flachbart), Mir. Hošťálek, Žižka, Bažant (70. Řehák), Šimáček, Keszeg, Siřínek (79. Takač), Kozma, Šulc.

DBSK – Labský Kostelec 0:1 (0:1)
Branka: 45. Temiak. Rozhodčí: Kovář. ŽK: O. Klíma – Maistruc, Temiak. Diváci: 100.
Bousov: Stránský – Polák (46. Holub), Bíšek, Kubeček, O. Klíma (79. Bláha) – T. Šolc (46. Světlík), Hrdý (7. J. Šolc), Vynikal, Merva, Havel – Kasal.