Hosté na začátku utkání sice chvíli vedli gólem ex-boleslavského Prieložného, ale po většinu zápasu byli pány na hřišti Boleslavští. V každém poločase pětkrát skórovali a nejčastěji přičiněním Zahustela hrajícího po zranění s velkou chutí.

Právě autor pěti gólů v utkání a brankář Hidajet Hankič jsou v popředí individuálních statistik soutěže. Nejmladší z brankářů mladoboleslavského prvoligového kádru, dvacetiletý Hidajet Hankič, ze šesti absolvovaných zápasů vychytal tři nuly a je spolu se sparťanským Vorlem na čele hodnocení brankářů. Třiadvacetiletý Ondřej Zahustel se po dlouhodobé rekonvalescenci zraněné nohy v zápasech juniorky vrací do herní pohody. Svědčí o tom fakt, že ve třech zápasech v řadě se zapsal mezi střelce. S celkem sedmi góly je na čele statistiky kanonýrů společně s teplickým Chukwudi Chukwumou.

FK MB U21 – FK VARNSDORF U21 10:2
Branky: 10., 38., 69., 75. a 85. Zahustel, 52. a 83. Klobása, 6. Milla, 34. Sivrič, 36. Kateřiňák z penalty – 3. Prieložný, 11. Ruszó. Boleslav: Hankic – Geissler, Hůlka, Pajer, Thalamy (60. Křapka) – Kateřiňák (60. Hodač), Milla – Sivrič (46. Kocourek), Štohanzl (46. Klobása), Lalkovič (69. Houžvička) – Zahustel.