Nedlouho po skončeném utkání Mladé Boleslavi se Slovanem Liberec se nad Pojizeřím přihnala průtrž mračen. Debatu o nastřílených gólech či povedených akcích překryly informace o dalších osudech přítomných trenérů.

„Byl to můj poslední zápas v roli trenéra Mladé Boleslavi,“ prohlásil Dušan Uhrin, ale odmítl upřesnit, kde bude v trenérské kariéře pokračovat. Až na večerní party, kde se oficiálně rozloučil s fotbalisty i vedením klubu, přiznal odchod do rumunského Temešváru.

Liberecký trenér Lavička byl hodně rozčarovaný. „Je to pro nás hodně hořký konec sezóny. Věděli jsme, že můžeme v jednom utkání hodně získat i hodně ztratit, snažili jsme se držet se soupeřem krok, ale v druhé půli jsme se dostali pod velký tlak, Boleslav si vynutila spoustu standardních situací, ze kterých jsme také inkasovali,“ nerad, ale bez vytáček přiznal Lavička.

„Zaslouženě jsme prohráli, gratuluji Dušanovi i Boleslavi k předvedenému výkon i vítězství a přeji hodně úspěchů v poháru UEFA,“ dodal Lavička, kterému při odchodu ze hřiště aplaudovali i boleslavští diváci.

Boleslavskému kouči se mluvilo pochopitelně lépe. „Pro nás to bylo těžké utkání, hlavně ve chvíli, kdy jsme nedali penaltu, neboť po ní hráči na chvíli znervózněli. Do druhé půle jsme se snažili mužstvo zklidnit a nabádali hráče, aby byli důrazní před pokutovým územím,“ uvedl Uhrin.