Smírně skončilo v Rejšicích poslední přípravné utkání mladoboleslavských fotbalistů před odjezdem na soustředění do Rakouska.

Trenéru Zajícovi chyběli zranění Dittrich, Abraham, Poláček, Riegel, Pižanowski a Brunclík, k nimž navíc hned v úvodu přibyl Tomáš Sedláček, volno dostal Kysela.

Boleslavští byli i v oslabené sestavě lepším mužstvem a zejména všechny posily se ukazovaly díky dravosti a technice v dobrém světle, scházelo však přesnější zakončení.

Hned v 5. minutě předložil Řezníček před opuštěnou branku pobídku Nečasovi, ale ten minul. Výstavní Ordošovu ránu pak kladenský obránce tečoval těsně nad břevno. Z první akce naopak udeřili Kladenští – ve 32. minutě Kalina odcentroval na Killara, který zblízka hlavou rozvlnil síť.

Mladá Boleslav vyrovnala již o čtyři minuty později. Technickou střelou z dálky uspěl Ordoš – 1:1.

V podobném duchu se pokračovalo i po změně stran. Nejblíže ke gólu byl Táborský, který v 65. minutě hlavičkoval po Hrdličkově trestném kopu do břevna.
„Takovou konfrontaci se silným soupeřem jsme potřebovali“, uvedl trenér Kladna Jaroslav Šilhavý.

„Předvedli jsme několik povedených akcí, ale stále se trápíme v koncovce. Projevilo se i to, že jsme odehráli třetí zápas během 48 hodin“, prohlásil boleslavský kouč Luděk Zajíc.