Třinec – Ml. Boleslav 2:1

Překvapivému vyřazení favorita ve 4. kole Poháru ČMFS v prvním poločase nic nenasvědčovalo. Boleslav šla do vedení brankou Kopice hlavou po rohovém kopu Holuba a měla další šance svůj náskok pojistit.


Jenže ve druhém poločase začali hosté hodně laxně a krutě je potrestal výpadek v rozmezí jedné minuty. Nejprve se prosadil Brazilec Rogrigues vyrovnáním a chvilku poté rozjásal domácí diváky Malíř.


Boleslav se tak zařadila mezi osm prvoligových celků, které vyřadili outsideři.


Trenér Ščasný tvrdil, že ze strany jeho svěřenců k podcenmění nedošlo. „V prvním poločase sice nebyl náš výkon optimální, ale kontrolovali jsme hru. Položil nás krátký výpadek ve druhé půli, kdy jsme dvakrát inkasovali. Přestože jsme moc chtěli výsledek otočit, tak se nám to nepodařilo. Některým hráčům došly fyzické síly. Utkání jsme měli rozhodnout už v prvním poločase.“


Slavia dostala za své vystoupení a prohru v poháru padesátitisícové pokuty pro hráče. Hrozí takového něco boleslavským hráčům? Bezprostředně po utkání tuto záležitost nechtěl kouč Ščasný komentovat. Spíše to vypadá, že se kabina dočká ostré slovní kritiky.


Branky:
60. Rodrigues, 61. Malíř – 18. Kopic. Rozhodčí: Adámek. ŽK: Rolko, Vaněček, Kopic. Diváků: 1300. Poločas: 0:1.
Ml. Boleslav: Pižanowski – Sedláček (79. Schubert), Rolko, Kopic, Hrdlička (66. Voříšek) – Kalina, Holub, Rajnoch, Poláček (58. Vaněček) – Kysela, Mendy.