Už v 7. minutě nekrytý Švehla hlavou po kopu z rohu dostal hosty do vedení. Ve 24. se podařilo Voborníkovi vyrovnat, ale po faulu Kalíška Mácha z pokutového kopu zařídil pro hosty poločasové vedení.
Ve druhém poločase sice domácí začali aktivněji, ale šance neproměňovali. Naopak hostům se podařilo Stráským vedení zvýšit o dvě branky.
V 76. minutě byl vyloučen hostující Skopalík za kopnutí protihráče v přerušené hře, ale ani přesilovka domácích k úspěchu nevedla.
Branky: 24. Voborník – 7. Švehla, 29. Mácha, 75. Stráský. Rozhodčí: Berka. ŽK: 5:0. Diváků: 180. Poločas: 1:2.
Ml. Boleslav B: Michňa – Pára, Kalíšek (41. Brezinský), Vizingr, Nesvadba – Vajgl (74. Murárik), Skramužský, Fabián, Gogh (70. Sedláček) – Voborník, Mikolanda.