Komličenko není pro fanoušky českého fotbalu neznámým jménem. Od podzimu 2016 hostoval v libereckém Slovanu. Na začátku letošního kalendářního roku se vrátil do FK Krasnodar, odkud nyní míří zpět do české ligy. Dvaadvacetiletý urostlý Nikolaj Komličenko je rodákem z Plastunovskaje v Krasnodarském kraji. V FK Krasnodar začal s fotbalem v mládežnických družstvech a prosadil se do ruských reprezentačních týmů U19 a U21. 

Devatenáctiletý brankář Martin Jedlička je odchovancem příbramského klubu, kde v uplynulých letech patřil k oporám dorosteneckých družstev. V roce 2015 se radoval ze zisku mistrovského titulu v kategorii U19 a následně potom získal nesmírně důležité mezinárodní zkušenosti v utkáních Youth League UEFA, čili dorostenecké obdoby evropské Champions League. Další mezinárodní zkušenosti má z dorostenecké reprezentace (chytal třikrát za U16, desetkrát za U17, sedmkrát za U18 a třináctkrát za U19). Při mistrovství Evropy U19, které se na začátku letošního července konalo v Gruzii, odchytal všechna čtyři utkání českého týmu (v základní skupině proti Švédům, Portugalcům, Gruzíncům a v semifinále proti Angličanům). Z 1. FK Příbram přestoupil do FK Mladá Boleslav a podepsal profesionální kontrakt do 30. června 2021.

„Příchod těchto dvou hráčů nebyl jednoduchý, proto jsem velice rád, že se transfery podařilo dotáhnout. Velký dík patří společnosti Sport Invest, která dokázala celý proces výrazně posunout a připravit k všestranné spokojenosti,“ uvedl prezident mladoboleslavského klubu Josef Dufek.

Ten možná podepíše smlouvu i s Eli Babaljem. Pětadvacetiletý útočník bosenského původu je v klubu aktuálně na testech. Bez šesti centimetrů téměř dvoumetrový forvard se narodil v roce 1992 v bosenském Sarajevu, ale s rodiči emigroval do Austrálie, kde začal s fotbalem, který ho později přivedl zpět do Evropy. Zkušenosti na starém kontinentu sbíral v Crvene Zvezdě Bělehrad, a nizozemských klubech z Alkmaaru a Zwolle. Za reprezentaci Austrálie nastoupil dvakrát a připsal si dvě branky.