Bezno – Lužec 3:0
Oba soupeři v uplynulém kole fotbalové I. B třídy nebodovali. Hráči Bezna ani v posledních dvou domácích utkání.

V úvodu se hrálo o každý metr bez náznaku šance. Až po dvanácti minutách hry vyslal bezenský Linek do otevřené obrany Kolaříka, který však zamířil vedle.

Na druhé straně v obdobné situaci zakončoval Hrdlík také nepřesně. Postupem času si hostující tým koledoval o úvodní branku. V 17. minutě domácí obrana čistě zastavila akci soupeře a Bezno založilo rychlý brejk Podzimkem. Na jeho přihrávku si naběhl Kolařík, ale i tentokrát mezi tři tyče nezamířil.
Hráči Lužce zahrozili Kučabou a Hrdlíkem, stav však zůstal neměnný. Už se zdálo, že Bezno z několika šancí nic nevytěží. Ve 36. minutě nakonec udeřilo. Na vápně volný Kiceluk posunul do strany na Gruncla, který z úhlu prostřelil Maška - 1:0.

Do druhého dějství vstoupili aktivněji hráči Lužce. Jejich snaha většinou končila nepřesnou koncovkou. Dokladem toho byly střely Merty a Hrdlíka, proti kterým nemusel Holan zasahovat.

Poté převzali taktovku hry domácí. Za obranu nacentroval střídající Bajer. Zakončující Kolařík sice překonal brankáře, ale míč skončil těsně vedle. Uklidnění pro barvy Bezna zařídil v 76. minutě opět Gruncl. Po spolupráci s Kolaříkem nekompromisně zavěsil pod břevno - 2:0. Neuběhly ani dvě minuty a oba si souhru zopakovali. Tentokrát přesně přihrával Gruncl a osamocený Kolařík překonal bezmocného Maška potřetí. Závěr utkání se dohrával v režii Bezna. Žádný míč však za brankářovými zády už neskončil.

Bezno: Holan - Gruncl, Červinka, Petr Bajer (35. Korejza), Parýzek - Kiceluk, Linek, Möbius, Firický - Kolařík, Podzimek (63. Tomáš Bajer).

Lužec: Mašek - Šára, David Tauchman, Kučaba, Špánek - Wolf, Hrdlík, Martin Tauchman, Uher - Levý (71. Jandouš), Merta.