Divizní soutěž, krajský přebor a také I. A třídy zahajuje jarní mistrovské boje už za 14 dní, a tak herní příprava většiny celků vyšších soutěží vrcholí.

Dobrovice – Semily 2:1
Ve středu přivítal lídr divize vedoucí tým Libereckého přeboru a zdolal jej nakonec rozdílem jediné branky.

Dobrovice – Pardubice 1:5
Picava vyzvala stejně jako vloni v přípravě i druholigového soupeře. Účastníku Národní fotbalové ligy nakonec podlehla 1:5. „Bylo to ale vyrovnané utkání. Poté co jsme snížili na 1:2 jsme měli šance na vyrovnání, ale soupeř nakonec využil své brejky a prokázal kvalitu," byl i přes vysokou porážku s výkonem spokojený kouč Petr Hejno.
Branky: 46. Synek – 4. Kudrna, 10. Kakrda, 57. Vencl., 83. a 86. Fusek.

Benátky – Aritma 2:1
V souboji s účastníkem A skupiny divize byly o gól lepší domácí Benátky.
Branky: 35. Dosoudil, 85. Mbah – 75. ?.
Benátky: Jíra – Brunclík, Dosoudil, Jäger (46. Karásek), Horák – Mižič (65. Krýda), Buryán, Škarecký, Klain – Mar. Korec (65. Mbah), Mbah (46. Borovička).

Rejšice – Velký Borek 5:0
Tým krajského přeboru vyzval celek přeboru okresního, konkrétně z Mělnicka a výsledek nakonec odpovídal rozdílu mezi oběma týmy.
Branky: 38. a 54. Bělík, 42. a 44. Štěpán, 40. Zikmunda.
Rejšice: Tvaroh (46. Výda) – Dufek (46. Krichebauer), Putorík, Lacina (70. Nastoupil), Karela – Maňas, Bělík, Falta – Štěpán (73. Hruška).

Horky – Kunratice 4:2
Turnaj v Uhříněvsi Horkám svědčí. Také pátý zápas dokázali horečtí fotbalisté vyhrát. Tentokrát si vyšlápli na Kunratice. Hattrickem se tentokrát blýskl Zelinka, i když dvě branky vsítil z pokutového kopu, jednou se trefil nejlepší střelec turnaje Cepka.
Branky: Zelinka 3, Cepka.

Dobrovice B – St. Boleslav 3:4

Semice – Luštěnice 1:4

Benátky B – Bakov 2:5
V souboji okresního přeboru s I. B třídou se radoval celek z vyšší soutěže. Rezerva Benátek, druhý celek OP, ale v poločase vedl 1:0 zásluhou branky Davídka. Ve druhém poločasu už našel Matěj Vaněk střeleckou mušku, která se ho v prvním poločase nedržela, a pomohl třemi góly k obratu zápasu.
Branky: Davídek, J. Rosenkranz – Vaněk 3, Špringer, Kvapil.
Benátky B: Kubát – Tott, J. Rosenkranz, Svačina, Chupík – Davídek, Baborák (46. Hejtmánek), Čadil (23. Hofman, 65. Baborák), M. Langšádl – Krýda, Kamlach.
Bakov: Majzlan – Zahrádka (46. O. Frélich) R. Frélich, Pilz, Bláha (46. Koťátko) – Hammer (43. Louda), Vávra, Kvapil (62. Kendík), Kendík (46. Nagy), Špringer – Vaněk.

Kněžmost – Doubrava 3:1
Branky: M. Moc 2, Čadil – Odcházel.

Rynoltice – Pěčice 2:4
„Hrajeme někde v Německu," hlásil před zápasem pěčický záložník Jiří Volf. Pravdou ale je, že se utkání konalo v Heřmanicích v Podještědí.
Branky: Beran, Bůžek, Tuma, Dufek.

Řepín – Bezno 3:4
Na umělé trávě v Mělníku si Bezno vyšláplo na poslední tým krajské I. B třídy.
Branky: Černý, Werner, Kraus – O. Novák 2, V. Novák, Kolařík.

Bezno B – Sporting 4:5
Hosté z Mladé Boleslavi vedli po prvním poločase 4:1 a když zvýšil Uher svým druhým gólem v zápase na 5:1, zdálo se být rozhodnuto. Domácí pak ale převzali otěže zápasu a hnali se za vyrovnáním. „Ještěže se nehrálo o pět minut déle, to bychom asi nevyhráli," řekl naštvaný kouč Sportingu Michal Bílek.
Branky: 14. Kameš, 64. Benda, 67. Gruncl, 82. Kolařík – 41. a 49. Uher, 5. Knespl, 35. Leskovjan, 39. Pollák.
Sporting: J. Bílek (46.Suchý) – Křepelka – Vaněk (46. Horňák), Mulač (46. Zmij), Hlavatý – Pollák, Leskovjan, Knespl (46. Peikrt), Kancnýř (46. Tůma) – Uher, Chomjak (46. Pánek).

Horky B – Akuma 3:2

Nemyslovice – Přerov n. L. 0:2
Utkání se konalo během soustředění obou celků. I na vrcholu přípravy bylo nasazení obou mužstev úctyhodné. Nemyslovice, přesto že Přerovští jsou účastníky okresní soutěže, drželi se soupeřem krok po celou dobu utkání. Na obou stranách se konala hitparáda neproměněných šancí. Přerov měl přeci jen o něco více ze hry, a do poločasu vedl 2:0. V závěru utkání se pokusil o korekci výsledku Kunst, který však nastřelil pouze tyč.

Vrchlabí U19 – Chotětov 2:3
Během zimního soustředění v Zákupech se Chotětov utkal na v České Lípě s týmem staršího dorostu FC Vrchlabí (východočeský krajský přebor).
Branky: Truksa, Kořínek, Moulis.

Krnsko – Rejšice B 6:2
Krnsko vedlo v poločase 2:0 a po změně stran se s dalšími góly roztrhl pytel.
Branky Krnska: Soumar 3, Firický 3.

Kosořice – Rožďalovice 2:3
Mužstvům Kosořic a Rožďalovic chybělo v dalším přípravném utkání několik hráčů. Domácím vypomohli hráči „B" mužstva, ale hosté dorazili pouze v jedenácti. Zápas měl zpočátku rychlý spád, ale střely domácího Malíka ani rožďalovického útočníka na druhé straně brankou neskončily. Ve dvacáté minutě byl rožďalovický hráč po kontaktu se soupeřem odvezen do nemocnice se zraněním kolena. Po krátké pauze se hosté ihned prosadili z rohové kopu. Netrvalo dlouho a tentokrát z kosořického celku odstoupil se zraněním také Grus. Hosté ještě v prvním dějství zvýšili vedení na 2:0.
Po změně stran se domácím podařilo snížit, kdy Tříska využil chyby v obraně a překonal ve skluzu brankáře. Poté se Krausovi z přímého kopu podařilo vyrovnat. Zdecimovanou sestavu hostí postihla další rána po odstoupení dalšího hráče. Utkání tak dohrávali dva kosořičtí hráči v dresu soupeře. I tak nakonec vítěznou trefu vstřelili hosté.
Branky: Tříska, Kraus.
Kosořice: Dufek – Sedlák, Sedláček, Batala, Kučera – Fingerhut, Maška, Kraus, Tříska – Grus, Malík (Bešík, Štecher, Adámek, Drahota).