Benátky – Klecany 3:2 (3:2)

Poslední celek krajského přeboru v Benátkách vzdoroval favoritovi srdnatě. Domácí sice začali velkou šancí Jiránka, který protáhl Mlejnka hlavičkou zblízka, ve 12. minutě však nečekaně inkasovali. Centr 44-letého exslávisty Františka Veselého III. nepovedeně hlavičkoval Pfeifer, míč se přesto odrazil před volného Špulku a ten napnul síť.

Benátky vyvinuly obrovský tlak. Michal Korec hlavičkou neuspěl, ale ve 26. minutě přiťukl jeho bratr míč Škareckému a ten z 20 metrů krásnou ranou pod břevno vyrovnal. Už za dvě minuty při bleskovém protiútoku Škarecký oplatil Martinu Korcovi gólovou přihrávku a Benátky vedly 2:1. Trestný kop Michala Korce kryl Mlejnek robinzonádou a naopak ve 35. minutě klecanský Pfeifer ideálně našel ve vápně Smíška, který se trefil k tyči – 2:2.
Odpor outsidera zlomil až gól do šatny. Do rozhozené obrany ještě neskóroval Horák, až odražený míč napálil zpoza vápna o tyč do brány kapitán Buryán.

Ve druhém poločase neustával déšť, zato příval šancí téměř vyschl. Domácím zatrnulo, když Váchal překrásnou střelu z dálky otřel o tyč. Domácím nevycházely finální přihrávky, pouze Škarecký se dostal do šance a mířil těsně vedle.

V 86. minutě vyhrál Martin Korec hlavičkový souboj pro Šimka, ten běžel sám na brankáře, jenže zakončení mu vůbec nesedlo. Benátky tak musely trnout při dvou příležitostech Mandíka, který hlavičkoval po rohu nad bránu a pak tvrdou střelou prověřil Jíru.

Branky: 26. Škarecký, 28. Martin Korec, 45.+1 Buryán – 12. Špulka, 35. Smíšek. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 0:1. Diváci: 122. Střely na bránu: 10:4. Rohy: 3:2.
Benátky: Jíra – Rosenkranz, Karásek, Jakubec, Třasák – Jiránek (72. Sosnovský), Buryán, Škarecký, Horák (81. Borovička) – Martin Korec (88. Murárik), Michal Korec (66. Šimek, 90.+1 Novotný).