Benátky – Hořovicko 1:4
Třetiligový tým byl v utkání favoritem, ale hosté byli po celý zápas lepším týmem a odvezli si cennou výhru.
Svěřenci Boleslaváka Petra Vrabce se ujali vedení hodně brzy, když se po rohu prosadil Vaníček. Ve 20. minutě se podařilo Benátkám vyrovnat, ale Hořovicko nezalezlo a bylo stále aktivní.
Modrobílí si vytvořili několik příležitostí, úspěšní ale nebyli ani O. Vrabec, ani Bežó, který postupoval sám na brankáře, ale nedal. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když se trefil Srp, po chvíli skóroval Zítek a domácí vůbec nemohli chytit rytmus utkání. Dvacet minut před koncem přidal svojí druhou branku v zápase Tomáš Srp, který završil na konečných 4:1 pro hosty.
Branky: 20. Ezeala – 10. Vaníček, 47. a 68. Srp, 52. Zítek. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Benátky: Sakar (46. Jíra, 66. Michňa) – Smetana, Karásek, Borovička (46. M. Novotný), Horák (69. Sudek) – Sivrič (46. Mižič), Škarecký (46. Mbah), Mich. Sedláček (46. Ansuma), Mar. Sedláček, Ezeala – Synek (46. Mar. Korec) .

Železný Brod – Rejšice 3:1
Branka Rejšic: Štěpán.

Boleslav U21 – Ostrá 4:0
Boleslavským juniorům odolával tým z páté příčky středočeského přeboru hodinu hry až do inkasování prvního gólu, potom ho opustily síly a v patnácti minutách obdržel další tři.
První poločas začali aktéři z obou stran svižně a bojovně na úkor přesnosti. Ve druhém poločasu si Boleslavští vynutili herní převahu, kterou vyjádřili i gólově. V 62. minutě Lackův centr z pravé strany Kozma nekompromisní ranou bez přípravy proměnil ve vedoucí gól. V 63. minutě se aktivní Lacek prodral přes dva protihráče do soupeřova pokutového území a křížnou přízemní ranou překonal brankáře.
V 76. minutě po Lackově přihrávce z pravé strany se z malého vápna trefil k levé tyči Vodháněl. V 78. minutě za Kateřiňákovým pasem vyrazil po pravé straně Dratva a po sprintu přes půlku hřiště ranou z úhlu zaskočil brankáře Ostré, kolem kterého míč proletěl, aby se od vzdálenější tyče odrazil do sítě.
Branky: 62. Kozma, 63. Lacek, 76. Vodháněl, 78. Dratva. Boleslav U21: Veselovský (46. Godula) – Wolf (46. Dratva), Glöckner (65. Lukeš), Lukeš (46. Pajer), Mendy (46. Vodháněl) – Albina (65. Kateřiňák), Kateřiňák (46. Bečirevič) – Kocourek (46. Lacek), Bojda (59. Gladčenko), Fabián – Kozma (81. Kocourek).

AC Sparta Praha U21 - FK Dobrovice 0:4
Dobrovičtí si v rámci přípravy poradili se sparťanskou juniorkou posílenou o čtyři hráče A-týmu (Hybš, Mazuch, Jiráček, Konaté).
Branky: Volf, Boček, Osvald, Sodoma
Dobrovice: Dědek (46. Bartoš) - Novák, Soběslav, Lukáš, Březina - Just (46. Rudolf), Krystan, Osvald, Hodač (46. Boček) - Artemuk (80. Just), Volf (55. Sodoma).
Sparta U21: Kabele – Kadlec (60. Rajmon), Mazuch (77. Těžký), Hybš – Konaté (46. Záviška), Cabadaj, Jiráček (46. Piško), Sáček, Špaček - Kitanovič, Čapek (46. Šíma).