Bělá – Dolní Bousov 0:2

Bělští fotbalisté v I. B třídě nevyhráli šest zápasů po sobě, naopak Dolní Bousov uspěl po třech porážkách.
Hosté oproti posledním zápasům přeskupili řady a zejména obranná čtveřice odehrála vynikající zápas.

Domácí začali zostra, Bousovští je ale pouštěli jen ke střelám ze střední vzdálenosti. Buriánek zlikvidoval dělovky Kaulfuse i Arienta. Nudnou pasáž vystřídala od 25. minuty blesková přestřelka. V ní si hostující brankář poradil s trestným kopem Vrabce i Šulcovou tvrdou dorážkou, naopak za Uhra, který jen ztlumil Krejčího pokus, zachraňoval na čáře Kaulfus. Rány Šolce, Havla i Švece bělskou svatyni těsně minuly.

Rozhodující okamžik přinesla 35. minuta. Kubečkova tečovaná rána zapadla přesně k tyči – 0:1. Odpovědět mohl vzápětí Fischer, jenže po Arientově uličce sám proti Buriánkovi neuspěl.

Bělé velela povinnost útočit, jenže šance se rodily hlavně na straně hostů. Šolc v dobré pozici přestřelil a Kubečkovu skákavou střelu Uher vytěsnil na roh.
V 68. minutě mohlo být vše jinak: Vrabec vyslal do sóla Fischera, ten se kličkou zbavil i Buriánka, jenže jeho střelu do opuštěné brány zastavil sprintující obránce Bíšek. Další možnost už domácí neměli, naopak v nastaveném čase doputoval míč přes Jakubce a Floriše k Vynikalovi, který ho uklidil do sítě – 0:2.

V 83. minutě rozhodčí odpustil červené karty hostujícímu Jakubcovi za likvidační zákrok na Vrabce i bělskému Fischerovi za následný úder pěstí do viníkovy čelisti.

Branky: 35. Kubeček, 90.+1 Vynikal. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 5:4. Diváků: 121. Poločas: 0:1.

Bělá: Uher – Jirdásek (75. Prokůpek), Toman st., Kaulfus, Činka – Vaněk (87. Toman ml.), Šulc, Vrabec, Hodovanec – Arient, Fischer.

Dolní Bousov: Buriánek – Švec, Bíšek, Budínský, Horák (46. Kalivoda) – Krejčí, Havel (80. Zahrada), Vynikal, Jakubec – Kubeček (90. Floriš), Šolc.