Bělá pod Bezdězem – Kropáčova Vrutice 3:4

Hosté, kteří prožívají špatné období, začali výborně. Dva dlouhé nákopy do vápna mířily na Lukáše Černého a ten pokaždé neomylně zakončil. Diváci se ani neusadili, a už to bylo 0:2.

Přestřelka pokračovala. Za Bělou skóroval Toman, který běžel spolu s Hodovancem na samotného brankáře. Ve 21. minutě předvedl nejkrásnější akci zápasu Michal Korec – s míčem u nohy obešel čtyři bělské hráče a nadvakrát překonal Valeše.

Domácí se ani teď nevzdali a Bejda hlavou po rohu snížil na 2:3. Pak ale křížnou střelou rozvlnil síť znovu Korec, jemuž navíc těsně před přestávkou zkazilo radost z hattricku břevno.

Z kabin se vrátil vrutický Slavoj jako vyměněný. Zakopal se před vlastní brankou a zatímco za poločas vyslal 10 přímých střel, po přestávce nevystřelil vůbec.

Bělským se však na kopačky lepila smůla a drtivou převahu se jim nedařilo přetavit v gól. Korec si kromě dvou vstřelených branek připsal i dva zákroky, jimiž zabránil na brankové čáře domácím skórovat. Od Fischera se míč odrazil do tyče, Zahrádka, Fischer i Vrabec mířili těsně vedle.

Až dvě minuty před koncem z trestného kopu konečně snížil Vrabec, jenže to už bylo na zvrat pozdě.

Branky: 15. Toman, 28. Bejda, 88. Vrabec – 3. a 5. Černý, 21. a 41. Korec.

Rozhodčí: Žaloudek. ŽK: 3:4. Diváci: 87. Střely na bránu: 10:10. Rohy: 8:2. Poločas: 2:4.

Bělá: Valeš – Slobodzian (70. Švadlenka), Dlask, P. Bejda (60. Fischer), Hodovanec (85. Tyšer) – Voleman, Zahrádka, K. Vrabec, Toman – Arient, Zdražil.