Bělá – Kralupy 7:0 (3:0)

Pět kol čekali Bělští na první vítězství, dočkali se až v souboji předposledního s posledním. Pro hosty kruté skóre rozhodně nenaznačila opatrná úvodní půlhodina. Domácí udeřili hned po jejich největší šanci. Ve 30. minutě prostrčil šikovný Müller míč Polákovi, který sám nepřekonal brankáře Vernera. Z protiútoku získala Bělá trestný kop a Kühnel se trefil přesně mezerou v kralupské zdi. Uvolnil tím lavinu gólů, k níž přispěl i Tomíček svými zády, do nichž ho při odkopu trefil obránce hostů. Za další 4 minuty už to bylo 3:0, když Tomíčkův centr odvrátili hosté jen před Holického, který z deseti metrů pálil pod břevno.
Z kabin se ještě Kralupy vrátily se snahou o obrat, Matějčkovu ránu vytěsnil Verner výborným rozštěpem a po pěkné kombinaci přestřelil odkrytou bránu Topol.
Do sítě se trefovali výhradně domácí. Tomíček, který předtím ztroskotal po Součkově přihrávce na brankáři Lustíkovi, v 57. minutě uspěl křížnou střelou – 4:0. Pexa pak úděsnou chybou v rozehrávce nabídl pátý gól Holickému. V 67. minutě vysunul Vrabec Tůmu, který nadvakrát překonal Lustíka.
Lustík ještě překazil Holickému v další tutovce hattrick a kapituloval až minutu před koncem po rohu a závaru, z nějž protlačil míč do sítě střídající Fischer.
Branky: 35. a 57. Tomíček, 39. a 62. Holický, 31. Kühnel, 67. Tůma, 89. Fischer. Rozhodčí: Radina. ŽK: 3:2. Diváci: 127. Střely na bránu: 10:7. Rohy: 4:6.
Bělá: Verner – Dlask, Tůma, Vele, Hodovanec – Kühnel, Holický (82. Řehořek), Vrabec (71. Kulczycki), Souček (63. Fischer) – Slobodzian (59. Voleman), Tomíček (75. Jirdásek). 

Pěčice – FC Mělník 1:2 (0:1)

Branky: M. Dufek – Vernek, Žaba.

Pšovka Mělník – DBSK 1:3 (1:2)

Branky: M. Krejčík – Merva, Vynikal, Klíma.

Bakov – Horky 0:0

KAREL JEDLIČKA