Byšice – Rejšice 0:2 (0:2)
Zápas na deštěm zkrápěném trávníku nezačal pro Rejšice dobře. Již v 5. minutě si podvrtl kotník Jon a musel střídat. Pak se štěstí obrátilo a Herman tečoval Kučerovu přízemní střelu na 0:1.
Poté střídající Malík využil ztráty rovnováhy dvou obránců Byšic na namoklém terénu a po vběhnutí do pokutového území před brankářem zpomalil a místo střely volil časovanou přihrávku do šířky na nabíhajícího Kučeru, který do opuštěné branky zvýšil na 2:0. Další střelecké pokusy Hermana, Menčíka a tři Bělíka ke gólu nevedly.
Podobně tomu bylo ve druhém poločase. Nejprve Hermanova tečovaná střela z rozehraného trestného kopu Bělíkem se otřela o tyč domácí branky. Pak hlavičkovali Putorík a Kopecký vedle a nakonec Malíkovu střelu, poté co postupovali s Kučerou dva na jednoho, vyrazil na roh brankář. A protože se Byšice za celý zápas nedostaly do koncovky a nevystřelily ani jednou mezi tyče, skóre se už neměnilo.
Branky: 16. Herman, 25. Kučera. Rozhodčí: Bekešský. ŽK: 2:1.
Rejšice: Tvaroh – Dufek (79. Váňa), Kubín, Kopecký, Karela – Jon (5. Malík), Putorík, Bělík, Kučera – Herman, Menčík (88. Mareš). 

Dobrovice B – Vysoká 4:1 (1:1)
První gól dali hosté, domácí gólem Boška vyrovnali, ale potom byl jejich kanonýr po druhé žluté kartě vyloučen. V deseti a i přes „zmatený" výkon rozhodčího ve druhém poločase hosty smetli třemi slepenými góly střelců Hnízda, Pavlíčka a Mrvíka během tří minut.
Branky: 31. Boško, 73. Hnízdo, 74. Pavlíček, 75. Mrvík – 15. Rolenc. 

Lužec – DBSK 3:0 (2:0)
Branky: Uher 3.

Záryby – Pěčice 1:2 (0:2)
Branky: Schütz – Kiceluk, Hubač.

JOSEF PLUHAŘ, STANISLAV CHMELA