Střední Čechy - Přehled výsledků zápasů fotbalové I. B třídy.

28.5.2013

I. B třída: Dobrovice B - PěčiceFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Byšice – Rejšice 0:2 (0:2)
Zápas na deštěm zkrápěném trávníku nezačal pro Rejšice dobře. Již v 5. minutě si podvrtl kotník Jon a musel střídat. Pak se štěstí obrátilo a Herman tečoval Kučerovu přízemní střelu na 0:1.
Poté střídající Malík využil ztráty rovnováhy dvou obránců Byšic na namoklém terénu a po vběhnutí do pokutového území před brankářem zpomalil a místo střely volil časovanou přihrávku do šířky na nabíhajícího Kučeru, který do opuštěné branky zvýšil na 2:0. Další střelecké pokusy Hermana, Menčíka a tři Bělíka ke gólu nevedly.
Podobně tomu bylo ve druhém poločase. Nejprve Hermanova tečovaná střela z rozehraného trestného kopu Bělíkem se otřela o tyč domácí branky. Pak hlavičkovali Putorík a Kopecký vedle a nakonec Malíkovu střelu, poté co postupovali s Kučerou dva na jednoho, vyrazil na roh brankář. A protože se Byšice za celý zápas nedostaly do koncovky a nevystřelily ani jednou mezi tyče, skóre se už neměnilo.
Branky: 16. Herman, 25. Kučera. Rozhodčí: Bekešský. ŽK: 2:1.
Rejšice: Tvaroh – Dufek (79. Váňa), Kubín, Kopecký, Karela – Jon (5. Malík), Putorík, Bělík, Kučera – Herman, Menčík (88. Mareš).

Dobrovice B – Vysoká 4:1 (1:1)
První gól dali hosté, domácí gólem Boška vyrovnali, ale potom byl jejich kanonýr po druhé žluté kartě vyloučen. V deseti a i přes „zmatený" výkon rozhodčího ve druhém poločase hosty smetli třemi slepenými góly střelců Hnízda, Pavlíčka a Mrvíka během tří minut.
Branky: 31. Boško, 73. Hnízdo, 74. Pavlíček, 75. Mrvík – 15. Rolenc.

Hudební legenda J.A.R. v Litomyšli

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

KRIMI MIX: Zloději zvyšují aktivitu

KRÁTCE: Karoq jde do prodeje

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Mladá Boleslav - Už jen pár hodin zbývá, než se zvedne opona na Velké scéně Městského divadla Mladá Boleslav. V pátek začne od 19 hodin očekávaná premiéra hry Deburau, kterou režíruje Pavel Khek, dramaturgii má na starosti Lenka Smrčková.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

OBRAZEM: Harlej po dvou letech vyprodal Lucernu

Praha / Mnichovo Hradiště - V rámci svého podzimního turné se hudební skupina Harlej po dvou letech opět vrátila do pražské Lucerny, tentokrát s podporou Symfonického sdružení pod vedením Oty Balage. A jak to vše dopadlo? Lucerna byla vyprodána a dva a půl tisíce svých fanoušků dostal Harlej do patřičného varu. V kapele Harlej jsou letitými členy dva Mnichovohradišťáci - bubeník Libor Fanta a basový kytarista Martin Kolínský.