Ve čtvrté třídě totiž poprvé nevyhrála rezerva Doubravy, který remizovala na Branžeži. Díky remíze Sportingu v Řepově pak zůstává jediným týmem na nule béčko Skalska.

III. třída sk. A – 10. kolo

Bělá B – SKP 0:1 (0:0)
V Bělé se hrál vyrovnaný první poločas, v němž se oba celky zastřelovaly. Po změně stran převzali hosté iniciativu a nakonec díky gólu Žahourka dovedli zápas k tříbodovému vítězství. Na hře Bělé bylo hodně znát, že její špílmachr Vrabec, působil pouze s praporkem na pomezí.
Branka: 65. Žahourek. Rozhodčí: Kožej. ŽK: Pavlíček, Fischer, Kalina – Forchtner, Ditrich. Diváci: 55. Hráč zápasu: Klíma – Žahourek.

Jivina – Kosmonosy B 2:4 (1:1)
Na Jivině se hrál také vyrovnaný první poločas a to i gólově. Po přestávce šli domácí do vedení, ale kvůli vlastním chybám nakonec o body přišli.
Branky: 36. Nedvěd, 62. Drašnar – 6., 66. a 88. Došlý, 75. Štěpánek. Rozhodčí: Musil. ŽK: Drašnar, Kuntoš – Kopal. Diváci: 65. Hráč zápasu: Matoušek – Došlý.

Nová Ves – Bakov B 1:3 (0:2)
Do Nové Vsi přijelo k derby béčko Bakova a před 250 diváky dokázalo vyhrát. Po centru Hozáka si dobře naskočil Kühnel a překonal Moce. Bakovský tlak vyvrcholil chvíli před poločasem. Další centr Hozáka uklidil Hammer. Krátce po pauze snížil po standardce kapitán domácích a další rána přišla v 80. minutě, kdy se zranil brankář Lehký a v bráně ho nahradil Vlasta. Napínavý závěr ale odmítl dorostenec Kendík, který úžasnou individuální akci zakončil k tyči na 3:1.
Branky: 65. Kubín – 7. Kühnel, 24. Hammer, 90.+3 Kendík. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: Drozný, Špringer, Janouš, Studničný – Kühnel. Diváci: 250.

DBSK B – Doubrava 0:4 (0:3)
Doubrava si drží stoprocentní bilanci, když dokázala vyhrát v Bousově.
Branky: 5. Šimek, 20. Odcházel, 36. Pálka, 59. Mikschl. Rozhodčí: Grešo. ŽK: Holub, Bartoň – Odcházel. Diváci: 65.

Klášter – Březno 2:3 (1:2)
Klášter v nervózním zápase podlehl Březnu. Hosté hráli od 43. minutě o deseti po vyloučení útočníka Beneše. Přesto dokázali ještě v 83. zvýšit náskok Krouským, což se nakonec ukázalo jako klíčové, protože Klášter se ještě jednou prosadil.
Branky: 18. Vasko, 88. Kandráč – 3. Zelba, 17. Duška, 83. Krouský. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: Pilz, Bendl, Lauryn, Horák – Deszö, Koudelka, Barák. ČK: 43. Beneš (B). Diváci: 57.

Řepov – Sporting 3:3 (1:1)
Sporting vydřel první bod za remízu v Řepově. Po remízovém poločase se dokonce hosté dostali do vedení. Řepov se ale rychle oklepal a během deseti minut nejprve vyrovnal z penalty a vedení si vzal zpět po dorážce přímého kopu. Hostům ale nakonec přeci jenom zařídil bod brankář Bílek z penalty dvě minuty před koncem zápasu.
Branky: 4. a 50. Rambousek, 55. Štěpán – 38. Javůrek, 46. M. Bílek, 88. J. Bílek. Rozhodčí: Novák. ŽK: Honzák, Pollák, Bonomo – Řechtáček, Vedral. Diváci: 40. Hráč zápasu: Bonomo – Murajda.

III. třída sk. B – 10. kolo

Horky B – Pěčice B 8:0 (2:0)
V souboji béček v Horkách si domácí proti Pěčicím s chutí zastříleli. Hosté ještě mohli děkovat svému brankáři, že z Horek odjížděli jenom s osmičkou.
Branky: 41., 43. a 86. Váňa, 60. a 90. Mihál, 76. a 77. Jarolím, 89. Cimrman. Rozhodčí: Kubín. ŽK: Macoun – Andronov. Diváci: 43. Hráč zápasu: Váňa – Dlask.

Kr. Vrutice – Krnsko 4:1 (0:1)
Ze souboje dvou loňských účastníků okresního přeboru vyšla proti Krnsku vítězně domácí Kropáčova Vrutice. Ta sice prohrála první poločas 0:1, ale po změně stran se dvakrát trefil střídající Musil a v závěru si domácí ještě výhru pojistili.
Branky: 55. a 88. Musil, 60. Čakrt, 90. Havelka – 8. Vízek. Rozhodčí: Mucek. ŽK: Doležal, Havelka – Parastiuk, P. Šotka, Sobalík, Křováček. Diváci: 70. Hráč zápasu: Čakrt – Vízek,

Struhy – Strašnov 2:0 (0:0)
Do Struh přijel Strašnov a k vidění byl oboustranně vyrovnaný fotbal se spoustou zahozených šancí. Domácí se prosadili z pokutového kopu a výhru pak stvrdil deset minut před koncem Macera.
Branky: 56. Láhner, 80. Macera. Rozhodčí: Kuba. ŽK: Volný – Klaban. Diváci: 50. Hráč zápasu: Strejček – Pitrmoc.

Nemyslovice – Zdětín 3:1 (1:0)
Nemyslovice si doma vyšláply na Zdětín. Domácím se opět potvrdilo jak je důležité míti svého Jakubínského. Ten se po návratu z Kněžmosta opět trefil, tentokrát hned dvakrát.
Branky: 26. a 76. Jakubínský, 62. J. Baborák – 70. Losík. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: Jakubínský, Volprecht – 0. Diváci: 50.

Žerčice – Jabkenice 5:1 (3:1)
Žerčice doma přehrály Jabkenice. Po půl hodině domácí vedli už 3:0, hostům vykřesal naději snížením Štujber, ale domácí si ještě dvěma góly výhru pojistili.
Branky: 3. a 86. Konečný, 11. Adamec, 30. Plachý, 69. Rýdl – 33. Štujber. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: Kulas, Mulač, Adamec – Kubín, Štujber, Kos, Blažek. Diváci: 80.

Ledce – Skalsko 5:0 (3:0)
Ledce překvapivě vysoko zdolaly Skalsko, kterému nasázely pět branek.
Branky: 7. a 53. Kraus, 16. Kamler, 26. Blažek, 66. Frula. Rozhodčí: Vaňousek. ŽK: Blažek – Martinec, Vocásek. Diváci: 20.

IV. třída – 10. kolo

Obruby – Luštěnice B 0:5 (0:3)
Branky: 14. a 15. Nový, 79. a 86. Baborák, 8. Jarolím. Rozhodčí: Novák. ŽK: Adam – 0. Diváci: 20. Hráč zápasu: nikdo – Baborák.

Branžež – Doubrava B 1:1 (1:1)
Branky: 18. V. Krompaský – 20. Košek. Rozhodčí: Javůrek. ŽK: Šimáně, Kusý – Hujer. Diváci: 25.

Katusice – Skalsko B 4:0 (2:0)
Branky: 3. a 20. Štěpán, 55. Hybš, 77. Hrubý. Rozhodčí: Halbich. ŽK: 0 – J. Zeithaml. Diváci: 60.

Kr. Vrutice B – Mukařov 1:0 (0:0)
Branka: 48. Manda. Rozhodčí: Šesták. ŽK: Kern, Manda, Šimon – Kováč. Diváci: 15.

Chotětov B – Bezno B 2:2 (1:1)
Branky: 27. Souček, 49. Buryán – 22. J. Kolovratník, 88. Kolařík ml. Rozhodčí: Nevařil. ŽK: Knap – Kolařík ml. Diváci: 75.