Bakov – Zásmuky 3:1

Fotbalisté Bakova v I. A třídě potvrdili fazonu vítězstvím nad mužstvem Zásmuk, které se kromě druhého místa pyšnilo i vůbec nejlepší obranou v soutěži.

Navíc hosté už ve 4. minutě byli o krok napřed, když se po rohu trefil hlavou Lanc. Málokdo v té chvíli čekal, že to bude ze strany favorita pro zbytek zápasu vše.

Bakovští totiž hosty naprosto vygumovali. Pomohlo jim rychlé vyrovnání, které v 7. minutě zařídil Kvapil střelou ze střední vzdálenost. Ve 32. minutě padla další branka do sítě Zásmuk. Beran vyslal lahůdkový pas za obranu Mlynkovi, který prostřelil sedmnáctiletého Svobodu – 2:1.
Svoboda pak zmařil další vyloženou šanci Mlynkovi a s obtížemi odvrátil Beranovu bombu.

V 53. minutě Kvapil zesměšnil obránce hostů u koncové čáry a na jeho přesnou přihrávku stačilo Mlynkovi nastavit nohu – 3:1. Zásmuky nepředvedly kromě faulů po odpískání vůbec nic, skóre vydrželo až do konce a hrající šéf klubu Lukáš Bláha si mohl dvojnásob užít oslavu svých 34. narozenin.

Branky: 32. a 53. Mlynka, 7. Kvapil – 4. Lanc.

Rozhodčí: Pudil. ŽK: 5:1. Diváci: 118. Střely na bránu: 5:3. Rohy: 4:2. Poločas: 2:1.

Bakov: Janura – Vaníček, Smetana, V. Sedláček, Bláha – M. Vaněk (90.+2 Formáček), Frelich, Kvapil (83. Nagy), A. Kořínek (89. Malina) – J. Beran, Mlynka.

Zásmuky: Svoboda – Kotek, Lanc (42. Mareček), Hanuš, Navrátil – Pechar, Hemelík, Melich, Čapek – Bečvařík (58. Černý), J. Vaněk (83. Vondra).