Bakov - Semice 2:2

Začátek zápasu vyšel na jedničku domácím. Hned v první minutě se totiž trefil Kendík.

Hosty, kteří se teprve pravděpodobně probouzeli po bujaré oslavě filipojakubské noci, tato rychle inkasovaná branka evidentně zaskočila a v úvodní dvacetiminutovce toho ze hry moc neměli. Na polovinu domácích se Semice dostávaly jen pomálu, a když už se z jejich strany schylovalo k nějakému výpadu, poradila si s tím domací obrana. Jedné z mnoha chyb v obraně hostů se ve dvacáté minutě snažil využít Nedvěd, avšak hostům se ho, byť za cenu faulu, podařilo zastavit. Odpískané penaltě už však Semice zabránit nemohly. Pokutový kop s přehledem proměnil Vích- 2:0. Druhý obdržený gól paradoxně nakopl hosty k lepší hře. Hostující tým si začal vypracovávat šance a podařilo se mu i snížit. Poločas tak skončil stavem 2:1.

Ve druhé půli se hostujícímu mužstvu povedlo, po druhé odpískané penaltě v utkání, tentokrát však v jejich prospěch, vyrovnat. Po celý zbytek zápasu se snažili bakovští dorostenci o vstřelení vítězné branky, která se však k jejich smůle nedostavila, a tak si odnášejí do zbývajících bojů o záchranu jen bod.

Kouč Bakova Maryška k souboji řekl: „Utkání jsme mohli klidně vyhrát. Kluci byli lepší a na šance vyhráli tak osm ku dvěma. Bohužel jsme nedokázali proměnit vytvořené šance s patřičným brankovým efektem. I přes to, že jsme nezvítězili jsem spokojený."

Branky Bakova: Nedvěd, Vích.

Bakov: Lehký – Beránek, Žďánský, Zahrádka, Zdobinský (83. Šverma) – Polášek (46. Matohlína), Vích, Kendík, Mlynka – Nedvěd, Hozák.

JOSEF ZDOBINSKÝ