Bakov – Benešov B 0:2

Bezkrevný výkon, žádné šance a domácí porážka 0:2. Po všech stránkách nezdařeně vstoupili do jarní části fotbalové I. A třídy fotbalisté Bakova.

V utkání s rezervou divizního Benešova dominovaly od začátku obrany. Růžky vystrkovali občas jen hosté. Výpady útočníka Benáka zastavil v 7. minutě brankář Janura, pak nejlepší hráč domácích Flodrman.

Ve 20. minutě Bakovským zatrnulo, když se centrovaný míč snesl z ostrého úhlu na břevno a odrazil se těsně před brankovou čáru.

Krátce po přestávce hosté využili svůj jediný roh v zápase. Benákovu hlavičku vykopávali domácí podle názoru rozhodčího až za čarou – 0:1. Ofenzíva Bakova neexistovala, nikdo nedokázal obejít protihráče nebo dát přesnou finální přihrávku. Nejlepší obraně soutěže zatrnulo jen při nepovedené malé domé Kondáše.

Benešovu se ještě povedla pěkná kombinace tří hráčů, na jejímž konci byla Benákova křížná přízemní střela – 0:2. Hrubky domácí obrany pak napravil při šancích Páva a Kubáska gólman, zatímco bakovský Beran trestným kopem rozvlnil síť pouze z vnějšku.

Branky: 49. a 60. Benák.

Rozhodčí: Asník. ŽK: 2:1. Diváci: 135. Střely na bránu: 2:8. Rohy: 5:1. Poločas: 0:0.

Bakov: Janura – Smetana, V. Sedláček, Flodrman, Bláha – A. Kořínek (89. Nagy), Frelich, O. Zajíček, J. Beran, J. Hůlka – Mlynka (65. Vaněk).

Benešov B: Tlamicha – Přibyl, Hanousek, Kondáš, Fuksa – Konečný, Štěpán, Šmejkal, Páv (84. Podhorský) – Benák, Voráček (72. Kubásek).