Bakov – Řepín 1:1 (0:1)
Podruhé za sebou hrozila fotbalistům Bakova porážka 0:1 z penalty. Tentokrát se ale vzepřeli a s předposledním Řepínem vydřeli alespoň bod.
O pokutovém kopu nebylo sporu. Radek Černý běžel ve 37. minutě sám na brankáře, vyhnul se mu a nebýt faulu, mohl zakončovat do prázdné brány. Tomáš Louda si při penaltě někdejší opory Kropáčovy Vrutice Ladislava Nováka na míč jen sáhl.
Černý byl už předtím hlavní řepínskou hrozbou. Louda už ve 3. minutě po trestném kopu ukryl v náručí jeho zakončení z malého vápna, ve 21. vyškraboval Černého točenou ránu na roh a ve 33. řepínský útočník sám před Loudou přestřelil.
Bakov probralo až prostřídání sestavy, po křídle utekl čerstvý Michal Louda a poslal prudký centr Vaňkovi, jehož zakončení z malého vápna Svatoš chytil. Mladší z bratrů zase vytáhl Slepičkovu parádní střelu zpod břevna.
O dělbě bodů rozhodl bakovský roh v 72. minutě. Kvapil rozehrál po zemi přes Vaňka na Michala Loudu, který skluzem dostal míč o břevno za čáru – 1:1.
Vaněk byl v závěru zápasu dvakrát sražen v pokutovém území, rozhodčího píšťalka však zůstala v obou případech k rozčilení domácích němá.
Branky: 72. M. Louda – 37. Novák. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 3:0. Diváci: 114. Střely na bránu: 5:4. Rohy: 5:4.
Bakov: T. Louda – Smetana (46. Kendík), Zajíček, Sedláček, Zahrádka – Vávra, Frelich, Kvapil, Hammer – Špringer (46. M. Louda), Vaněk.

Nelahozeves – Pěčice 3:4 (0:3)
Když po jedenadvaceti minutách svítil na ukazateli skóre na hřišti nelahozeveského Dynama v souboji s Pěčicemi stav 0:3, nevypadalo to se svěřenci trenéra Daniela Kaplana vůbec dobře, nakonec ale domácí prohráli rozdílem jediného gólu (3:4).
Branky: 74. a 87. Kratochvíl, 28. Jindřich – 10. z PK a 21. Gregor, 18. Košťál, 66. Hubač. 

DBSK – Kněžmost 5:0 (1:0)
Branky: Tomíček 2, Vynikal 2, Šolc.

KAREL JEDLIČKA, KAREL HORŇÁK