Bakov – Jílové 0:1 (0:1)

Zmar a bezmoc. Bakovští fotbalisté ani z drtivého tlaku nedokázali skórovat a podlehli soupeři, který nastoupil s šesti dorostenci, z nichž nejmladšímu je pouhých 15 let. Zápas rozhodl sedmnáctiletý Štědronský, který ve 39. minutě utekl bakovské obraně a trefil se k tyči.
Bakov v prvním poločase zahrozil nejakutněji z rohu, získanému poté, co se jílovský Janošov férově přiznal k teči. Sedláčkovu hlavičku však vyškrábl brankář Pokorný, stejně jako už za stavu 0:1 Vaňkův volej. Druhý poločas měl dvě radikálně odlišné poloviny, v té dřívější mohl Štědronský zvýšit náskok ze dvou brejků. V 60. minutě obešel obránce i brankáře a z úhlu trefil boční síť prázdné brány. Po chvilce jeho samostatný nájezd od půlící čáry zneškodnil Pánek. Poslední fázi zápasu domácí rozpoutali před bránou hostů peklo. Obrovské šance Hůlky a Vaňka ale skvělý brankář Pokorný zmařil, vyboxoval i Beranovu bombu z 20 metrů, robinzonádou vyškrábl další Vaňkův gólový pokus a proti nejaktivnějšímu hráči Bakova uspěl i v 86. minutě, kdy jeho střelu po krásném sólu odvrátil na roh. V poslední minutě Vaněk pro změnu centroval a Flodrmanova prudká hlavička skončila na čáře jak jinak než v Pokorného rukavicích.
Branka: 39. Štědronský. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 4:1. Diváci: 108. Střely na bránu: 12:3. Rohy: 10:3.
Bakov: Pánek – Smetana, Flodrman, Sedláček, Bláha – J. Hůlka, Frelich, Beran, Nagy (74. Menšík) – Vaněk, Hammer.

Dlouhá Lhota – Velim B 2:2 (2:0)

Branky: Mulač, Limr – Regner 2.