Bělá – DBSK 1:2 (1:0)
Derby v Bělé přineslo asi stejně hezký fotbal jako počasí (celý zápas vytrvale lilo). Bezduché nakopávání mezi šestnáctkami zpestřila jen ve 36. minutě hrubá chyba hostujícího Klímy, po jehož ukopnutí prostřelil brankáře úplně osamocený Tomíček – 1:0.
Bělé bez pěti chybějících hráčů nešlo vůbec nic, Bousov měl více ze hry, ale v jediné šanci těsně před přestávkou Vacek po rohu hlavičkoval těsně vedle.
V 66. minutě vrátila Bělá soupeři laskavost. Poslední muž obrany Hanibal na mokrém trávníku uklouzl, ještě si při tom smolně natáhl třísla a jeho indispozice využil Kubeček k postupu sám na brankáře Vernera, jenž ho fauloval. Nařízený pokutový kop proměnil Hrdý – 1:1.
Také hostující brankář Stránský dvakrát chyboval při vyběhnutí. V obou případech se míče zmocnil Tomíček, ale pokaždé nasměroval svůj pokus jen na kopačky obránců Bousova.
V 79. minutě konečně přišla vypracovaná akce. Odražený míč napálil z hranice šestnáctky k tyči dolnobousovský Stejskal a dokonal zasloužený obrat. Po Hrdého centru mohl v závěru tentýž hráč skóre zpečetit, ale prudkou hlavičkou zblízka přestřelil.
Branky: 36. Tomíček – 66. Hrdý z PK, 79. Stejskal. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 4:2. Diváci: 136. Střely na bránu: 1:5. Rohy: 2:2.
Bělá: Verner – Kühnel, Dlask, Hanibal (67. Umáčený), Hodovanec – Voleman, Holický, Vrabec, Řehořek – Fischer (63. Slobodzian), Tomíček.
Bousov: Stránský – Zahrada, Klíma, Bíšek, Vacek – T. Šolc, Vynikal, Hrdý, Stejskal (90.+1 Dajč) – Kubeček (89. Havel), Vinický (46. Merva).

Bakov – Kralupy 3:0 (3:0)
Bakovští fotbalisté potřetí v řadě zvítězili, aniž by inkasovali branku. Oslabený kralupský Kaučuk byl v Bakově silně zpuchřelý a tři body odevzdal velmi levně.
Domácí si do přestávky vytvořili pět šancí a dali z nich tři góly. Ve 12. minutě usměrnil perfektní Vaňkův centr do brány hrudníkem Mlynka. Pak nastřelil po dravém sólu břevno Bláha a hned za pár chvilek hlavičkoval zblízka nad bránu Hammer. Ve 25. minutě už po sporně získaném rohu střílel Resl, na čáře zasáhl obránce a opět tělem dotlačil míč za čáru domácí kapitán Sedláček. Dvě minuty před poločasem zvyšoval na 3:0 z dalšího parádního sólového průniku Vaněk, před nímž se kralupská obrana rozestupovala, jako by se ho bála.
Druhý poločas už si Bakovští jen hlídali výsledek, prostřídali sestavu a navzdory územní převaze vyloženou příležitost neměli. V poslední pětiminutovce pak nechali vyniknout devatenáctiletého brankáře Loudu, snad aby si také zasloužil čisté konto. Hostujícímu Müllerovi vyškrábl jedovatou ránu ze zadní tyče na roh a vzápětí témuž hráči zneškodnil i samostatný nájezd od půlící čáry.
Branky: 12. Mlynka, 25. Sedláček, 43. Vaněk. Rozhodčí: Malý. ŽK: 3:0. Diváci: 129. Střely na bránu: 10:3. Rohy: 10:4.
Bakov: T. Louda – Smetana, Zajíček (46. Nagy), Sedláček, Bláha – Hammer, Frelich, Zahrádka, Vaněk (46. Kendík) – Resl (65. M. Louda), Mlynka (71. Špringer).

Pěčice – L. Kostelec 3:1 (2:0)
Branky: Volf, Kiceluk, Valenta – Hrubý.

FC Mělník – Horky 1:2 (0:1)
Branky: Lemarie – Žižka, Cimrman.