Bakov – Říčany 1:0 (1:0)

Sedm zápasů si fotbalisté Bakova nevyzkoušeli vítězný pokřik, dočkali se až proti nevýrazným Říčanům. Výhru zařídili obránci: ve 22. minutě poslal odražený míč opakovaným centrem před bránu Smetana a Flodrman hlavičkou trefil růžek říčanské brány.
Oběma celkům scházela přesnost v zakončení a tak navzdory svižné hře náznaky šancí většinou pohasínaly již v zárodku. Ještě za bezbrankového stavu ovšem poslal povedený táhlý projektil z dálky hostující Bečvář, na druhé straně se blýskl individuálním průnikem Gregor. V obou případech zasáhli včas brankáři. Bakov mohl náskok navýšit, minutu před přestávkou si na Reslův centr naběhl Hammer a hlavičkoval z malého vápna těsně vedle.
Ve druhém poločase zapomněli domácí dvakrát před bránou na Netolického, naštěstí to v 52. minutě skončilo slabou střelou, chycenou Majzlanem na čáře, a v závěru říčanský mladík poslal Dobrého centr zblízka vedle brány bezmocně ležícího Majzlana. Bakov se soustředil na údržbu, do jediné výrazné možnosti vysunul v 69. minutě Vaněk Resla, který v ideální střelecké pozici ještě hledal Hammera, jenže přihrávka mířila za paty.
Branka: 22. Flodrman. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 2:1. Diváci: 114. Střely na bránu: 2:3. Rohy: 3:5.
Bakov: Majzlan – Smetana, Zajíček, Flodrman, Bláha – Vaněk, Frelich, Gregor, Hammer (90.+1 Vaníček) – Resl (70. Beránek), Louda (86. Kvapil). ⋌(jed)

Radim – MSK 1:3 (0:2)

Po dobrém výkonu si Hradišťané z Radimi přivezli všechny tři body za vítězství v poměru 3:1. V úvodním tlaku vytěžili vedoucí branku. Poté je domácí trochu zatlačili, ale odpovědí byl druhý gól v domácí síti. Ve druhém poločase se moc pěkný fotbal nehrál, ale dvacet minut před koncem šli hosté do tříbrankového vedení. Domácí stihli ještě pár minut před koncem korigovat na konečných 1:3.
Branky: Slunéčko Špetlík, Klain, Herodes.

Luštěnice – Č. Pečky 3:0 (1:0)

Branky: Janek, Holčapek, Kučera.

Bělá – Velim 2:3 (1:2)

Branky: Souček, Vrabec – Seifert, Jansta, Kesner.