Bakov – Čáslav B 2:0

Bleskurychlý vstup do podzimní premiéry v I. A třídě měli fotbalisté Bakova. Hned v 1. minutě brankář hostů Potměšil s námahou vyrážel Reslovu bombu na roh, po jeho rozehrání Bláhou pak chytil Reslovu hlavičku milimetry před brankovou čarou.

Devátá minuta přinesla největší šanci hostů, když se ve vápně uvolnil a tvrdě vypálil Maxa, avšak Janura Bakov podržel. Ve 26. minutě padl vítězný gól. Bernard našel ideálním pasem rozběhnutého Resla a ten přeloboval vybíhajícího Potměšila -1:0.

Po přestávce zafungovala spolupráce bakovských posil. Bobkův centr zleva usměrnil bez přípravy do sítě Zajíček – 2:0. Hosté měli v závěru mírnou územní převahu, ale Petričkova šleha proletěla těsně nad břevnem. Nejvíce domácím zatrnulo v 71. minutě, kdy Svoboda po trestném kopu hlavičkoval do tyče.

Třetí tým minulé sezony tak odjel z Bakova s prázdnou.

Branky: 26. Resl, 55. Zajíček. Rozhodčí: Prislupský. ŽK: 2:2. Diváci: 190. Poločas: 1:0.

Bakov: Janura – Bernard (66. Špringer), Flodrman, Sedláček, Pelant – Bobek, Frelich (90. Fanta), Pavlousek, Zajíček, Bláha – Resl (81. Smutný).