Přesně 232 hlasů rozdali čtenáři Boleslavského deníku v internetové anketě o nejhoršího fotbalového rozhodčího Mladoboleslavska.

Nelichotivým titulem jste nakonec pasovali Petra Pažouta, který získalšedesát devětvašich hlasů. Stříbrnou pozici zaujal Petr Chrastina. Ten by měl s pískáním skončit podle šedesátky hlasujících a bronzová příčka patří Radkovi Votočkovi, který ze židle zvedá čtyřicet sedm hlasujících. Není určitě bez zajímavosti, že hned dva z "elitní" trojice rozhodčích pískají krajské soutěže.

Naopak na opačném pólu seznamu se ocitli Jiří Chládek a Vilém Grešo. Bez ztráty kytičky sice nepřežil anketu ani jeden arbitr z námi nabízenéčtrnáctky, aleChládek s Grešem dostalipouze jediný bod. Velmi dobře z ankety vyšli také pánové Kočárek, Pechanec a Navrátil.

Logickým pokračováním ankety o nejhoršího rozhodčího bude připravovaná anketa otoho nejlepšího, na kterou se můžete těšit v příštím týdnu. Již dnes, ale můžeterozhodovat v další anketě letního fotbalového seriálu na webu boleslavského deníkuo tom, který tým se může pyšnit nejhezčím hřištěm na okrese.

Konečné pořadí ankety onejhoršího fotbalového rozhodčího Mladoboleslavska:
1. PetrPažout 69 hlasů
2. Petr Chrastina 60hlasů
3. Radek Votoček 47 hlasů
4. Martin Paulus 16 hlasů
5. Miroslav Folk 12 hlasů
6. Tomáš Starý 6hlasů
Dále: Petr Tvaroh (5), Radek Hloucal (5), Ondřej Pechanec (4), Jan Kočárek (3), Pavel Navrátil (2), Jiří Chládek (1), Vilém Grešo (1), někdo jiný (1)