ČFL – 5. kolo

Most – Dobrovice 2:1 (0:0)
Zatímco Benátky si z Mostu přivezly tři body, o víkendu už Severočeši žádné body nerozdávali. Dobrovice na jeho hřišti prohrála 1:2.
V prvním poločase se hrálo nezáživné bojovné utkání, více ze hry měli domácí. Ti šli také do vedení po změně stran, když se dokázal v 51. minutě trefit Surynek. V 85. minutě navíc zvýšil na 2:0 obránce Heger, a tak gól hostujícího Sodomy z druhé minuty nastaveného času nemohl na rozdělení bodů v poměru 3:0 nic změnit.
Branky: 51. Surynek, 85. Heger – 90+2. Sodoma. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: Zaťko – 0. Diváci: 203.
Most: Zaťko – Štefko, Černý (90. Pečner), Chábera, Surynek (88. Hájek), Pikl (79. Kotlan), Dolejší (62. Koudelka), Gedeon, Heger, Piroch, Weickert (85. Hejda).
Dobrovice: Dědek – Novák, Váňa, Hruška (78. Sodoma), Janošík (62. Rudolf) – Boček (62. Volf), Patočka, Krystan, Osvald, Vajgl (72. Bernát) – Kotyza.

Benešov – Benátky 0:1 pk (0:0)
Benátky z anglického týdne vytěžily pět bodů. Ve středu senzačně vyhrály v Mostě, v neděli urvaly dva body po výhře v penaltovém rozstřelu v Benešově po bezbrankové remíze. Diváci si góly užili až ve zmiňovaném rozstřelu. Ten totiž skončil poměrem 9:8 pro hosty z Benátek.
Po úvodním oťukávání nabídli hosté Benešovu obrovskou šanci. Jeden z obránců Benátek poslal „malou domů" pouze na nohu Rejhona, který však z otočky trestuhodně přestřelil. Brankou neskončila ani pěkná kombinace domácích na jejímž konci byl centrující Žák, jeho letící míč chytil brankář Benátek Michňa.
Krátce po změně stran domácí Rejhon dostal krásný míč za obranu a mohl jít sám na bránu, nicméně míč se mu zamotal mezi nohama a nakonec ho nechal za sebou. V síti neskončila ani střela Večery, který prověřil pozornost Michňy, ten byl připraven. Na druhé straně měly velkou šanci Benátky. Po centru do vápna přišla hlavička, která jen těsně minula bránu Tetoura. V závěru hosté přitlačili svého soupeře, ale na remíze se již nic nezměnilo.
Na řadu přišel penaltový rozstřel. Ve třetí sérii neproměnil hostující Klain ani domácí Micka. O tom, kdo si připíše o bod navíc, rozhodla desátá série. V té se nejprve trefil benátský Šimek, jenže domácí Balata poslal míč do břevna.
Rozhodčí: Teuber. ŽK: 0 – Smetana. Diváci: 150.
Benešov: Tetour – Braný, Štancl, Večera, Zákostelský – Laštovka (88. Vrňák), Žák, Čapek, Rejhon (72. Micka), Skopec (80. Turek) – Svoboda (46. Batala).
Benátky: Michňa – Vraštil, Karásek, Kubista, Horák, Borovička (65. Smetana) – Mendy (90. Šimek), Buryán (76. Mižič), Mich. Sedláček (70. Klain), M. Novotný (55. Mbah) – Škarecký.